Гральний автомат Lucky Star

Схожі ігрові автомати:
spirits-of-aztec

➮ Волатильність: ➥ Середня
➮ Виробник: ➥ Playson
➮ Кількість ліній: ➥ 1
➮ Кількість барабанів: ➥ 3
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 5000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

lucky-starLucky Star це класична азартна гра розробки Playson з типовим оформленням та наповненням для «одноруких бандитів». Грати в гру Щаслива зірка просто та доступно. Завдяки елементарним правилам та зручній навігації, симулятор затребуваний та перспективний.

Відсутність складних технічно призових ігор та додаткових раундів робить демо слот дуже привабливим, особливо для молодого покоління гравців або просто недосвідчених. Ознайомитись із змістом симулятора без реєстрації можна на цьому сайті.

  • 3 котушки;
  • 1 лінія виплат;
  • Розкиданий символ;
  • опції утримання диска.

Як і гральний апарат Wild West, теж виробництва Нетент, ігровий автомат Lucky Star приносить не просто удачу, а справжній успіх.

Огляд

Тут ігровий автомат Лакі Стар доступний для тренування, а за бажанням все можна змінити і грати на гроші. Згідно з таблицею виплат, джек-пот емулятора становить 750 монет. Може, не найщедра сума, але найменше принесе символ із однією зіркою це 250 монет, а це вже само по собі чимало.

Як символи гри виступають прості рожеві зірки, сімки блакитного та фіолетового кольору (вони здатні формувати змішані комбінації) та велика усміхнена зірка. Грати в онлайн слот потрібно уважно. Ви здивуєтеся, побачивши, що у таблиці виплат будь-яка комбінація на мінімальній ставці приносить добрі гроші.

Безкоштовний ігровий автомат Щаслива зірка має ще одну перевагу це опцію зупинки дисків. Щоб це зробити, потрібно лише натиснути спеціальну клавішу на панелі інструментів. Так ігрові автомати оснащені можливістю впливати на результат гонитви за призами. На цьому сайті гравці можуть пограти і в онлайн слот Spirits Of Aztec без вкладень.