Гральні автомати від Igrosoft

ігровий автомат resident безкоштовно
Ігровий Автомат Fruit Cocktail 2
crazy-monkey 2
Rock
pirate
Lucky Haunter
gnome
fruit-cocktail
Ведмідь
garage
keks
sweet-life-2
ігровий автомат Крейзі Манкі
Pirate2
Онлайн Демо Игра Остров 2 Без Регистрации
Онлайн Демо Игра Остров Без Регистрации

Огляд виробника

безплатні ігрові автомати Igrosoft онлайн Якщо не брати до уваги легендарний Мега Джек та їх невелику лінійку слотів, то ігрові автомати Ігрософт будуть найпопулярнішими азартними іграми на вулицях СНД. Будь-який гравець зі стажем або без, знає уславлені Полунички або Мавпочки з бананами.

Ці ігри стали символом азарту у багатьох свого часу. Компанія не особливо дбає про своє дітище, оновлень практично не надходить. На закордонний ринок виходити не стали, навіть дизайн їхнього сайту залишився далеко в 2000 роках і бажає кращого.

Грати в ігрові автомати можна на цьому сайті просто відкривши сторінку з грою. На рахунку будуть безкоштовні кредити для випробування гри на якість та відповідність. Видача буде дещо завищена за відсотками. Це зроблено спеціально для того, щоб можна було наочно побачити гру в дії, відкрити всі бонуси – наприклад, ніхто не натякає, що при реальній грі так само везтиме.

Як грати?

Демо онлайн слоти Igrosoft дуже прості в управлінні, вони мають досить багато дрібних приємних бонусів у процесі гри, як шолом у мавпочок чи вогнегасник у резидента. Все це супроводжується двома рівнями бонус ігри, у кожному автоматі вона унікальна.

Відкриваєш перший гарантований виграш і можливість виграти ще в другому рівні! Також ви можете скачати ігрові автомати Igrosoft безкоштовно в будь-якому онлайн казино зараз.

Ризик гра

Не обійшлося і без ризик гри, тут потрібно буде витягнути карту вище за номіналом, ніж у системи. 9 граючих ліній, 5 барабанів, кнопки для ставок та автостарту. На кнопці інфо можна дізнатися коефіцієнти ставок та виплати за ними, а також подробиці автомата.

Вибираючи відео слоти Igrosoft безкоштовно, ви робите вибір мільйонів. Завжди вдалі і прибуткові, веселі і ненабридні ігри чекають будь-якого бажаючого. Гравцям можна побажати тільки удачі! Не забувайте, що грати можливо на Андроїд та iOS, тобто мобільна версія є на нашому сайті.