Гральний автомат Spirits of Aztec

Схожі ігрові автомати:
lucky-star

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: Playson
➮ Кількість ліній: ➥ 21
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

spirits-of-aztecХоробрі воїни ацтеки знали всі секрети природи, як і розташування скарбів. Стати гостем зниклого міста пропонують Духи ацтеків. Азартним мандрівникам клубу гри обов’язково посміхнеться удача. Головний приз слота від Playson вручає сам вождь племені.

Ігровий автомат Spirits of Aztec без вкладень готовий віддати джек-пот в 9 000. Наскільки складною буде завдання, можна дізнатися, тільки відправившись в дорогу. Безкоштовний ігровий автомат Духи ацтеків вже готовий ділитися своїми секретами. Пригоди починаються.

Огляд

Ігровий автомат має майже класичним функціоналом. Відправившись грати безкоштовно, геймери отримають в своє розпорядження п’ять барабанів і можливість використовувати до 21 призовий лінії, як і в слоті Champagne. На барабанах будуть обертатися Символи із зображеннями вождя племені, або Вайлда, птиці Фенікс, змій, ящірок і стародавніх статуй.

Нагороди в таких комбінаціях варіюються від 10 монет до 9 000. Природно, безкоштовний слот отримав і традиційні карткові символи. Скаттер гри-зображення черепа. Запустивши гру без вкладень, легко дізнатися всі особливості виплат. Так в комбінаціях із зображенням вождя племені відбувається заміна іконок призовими. Саме Вайлд гарантує джек-пот в 9 000.

Бонусна гра

Головний призовий раунд слота запускається зображенням Скаттера. Вирішивши грати безкоштовно в Spirits of Aztec, шанс на запуск призових обертань отримує кожен. Бонусний раунд стартує при появі трьох або більшого числа зображень черепа шамана. Природно, запустивши Духи ацтеків на гроші, під час призової гри з 15 фріспінов кожен геймер отримає вражаючу кількість призів.

Варто пам’ятати про інші нагороди від Скаттера. Символ дозволяє утворювати комбінації без прив’язки до призових лініях. Оцінити всі можливості зображення допоможе запуск слота без реєстрації. Так, комбінація з п’яти символів черепа збільшить початкову ставку в 500 разів.

Ризик гра

Ризикнувши грати утриматися від спокуси подвоїти будь-які нагороди досить складно. У призовому раунді потрібно, як і в слоті Keks, побити карту дилера. Пора вирушати грати в Духи ацтеків тепер перемога стане лише питанням часу. Цей сайт має онлайн слот Pirates Treasures в який можна грати безкоштовно.