Гральний автомат Wasabi San

заглушка Схожі ігрові автомати:

big-kahuna
terminator-2

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Microgaming
➮ Кількість ліній: ➥ 15
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 7500
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

Wasabi-San Граючи в ігровий автомат Wasabi San, ми потрапляємо в автентичний японський заклад, де можемо скуштувати оригінальні страви японської кухні. До речі, тут можна дізнатися, з яких продуктів готуються ці екзотичні страви, що допоможе вам самостійно приготувати їх.

Wasabi San – відмінний варіант для тих любителів суші та ролів, які не мають грошей на відвідування реального ресторану або тих, кому екзотична їжа протипоказана. Таким чином, ви зможете насолодитися особливою атмосферою та заробити грошей на реальне відвідування, якщо пощастить виграти у цього японця.

Огляд

Як можна здогадатися з назви, найголовнішим і щедрішим символом гри є «володар васабі». Він принесе вам нагороду 7500 монет (за умови, що на одній лінії представиться п’ять таких знаків). Крім того, ця картинка є диким символом, вона може замінювати інші знаки, щоб збільшити призову послідовність, а відповідно, і ваш виграш.

В онлайн слоті також передбачена бонусна гра «Рибний ринок», в якій ви зможете виграти ще 2500 кредитів (максимум). Але навіть якщо вам не судилося зірвати куш, то все одно з бонусної гри ви не вийдете з порожніми руками. у будь-якому випадку ви покладете у свою кишеню хоча б 36 кредитів.

Основна гра розгортається у п’ятнадцяти лініях п’яти традиційних барабанів. На них випадають різні «смачні» символи, три з яких особливі. Якщо вам пощастить, ви отримаєте право на цикл із 10 безкоштовних обертань. Для цього потрібно зібрати три символи васабі на будь-яких лініях та барабанах слота. Примітно, що виграші, зароблені на бонусних обертаннях, сплачуються у потрійному розмірі.

Ризик гра

Хоча б три зображення фугу, що випали на одній активній лінії (колючих отруйних рибок), перенесуть вас на рибний ринок. На ньому вам доведеться вибрати різні предмети. Кількість спроб не обмежена, але гра закінчується з вибором першої «пустушки». Чим більше «фугу» ви зловите, тим більше виграш, на який ви можете покластися. Так, п’ять рибок в одному ряду можуть принести до 2500 монет.

Резюме

Ігровий автомат Васабі сан без вкладень пропонує дуже цікаву та оригінальну гру. Вона допоможе вам пригадати всі страви японської кухні та отримати пристойну суму на відвідування справжнього японського ресторану. Серед гравців, які обирають цю гру від Microgaming, чимало і тих, хто нічого не знає про японську кухню.

Слот Васабі сан дуже яскравий та цікавий, а найголовніше досить щедрий. А що ще потрібно онлайн гемблеру? Зверніть увагу на інший цікавий онлайн слот Elektra в нього можна грати безкоштовно.