Гральний автомат Win Wizard

заглушка Схожі ігрові автомати:

venetian_carnival
pharaohs-gold
money-game
bullion-bars
Alchemist
just-jewels
queen-of-hearts
ramses-2

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Novomatic
➮ Кількість ліній: ➥ 20
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 10000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

win-wizardМожна подумати, що головним персонажем слота тут є Чарівник. Але це не так, його тут немає взагалі, принаймні в основній грі. Однак її це не псує. До безперечних переваг можна віднести привабливий дизайн, наявність двох особливих символів, а також майже стандартні значки.

Так, зображення чарівної кулі є найприбутковішим ігровим знаком. Як дикий символ виступає зображення дивовижної зеленої істоти, такі картинки можуть замінювати собою абсолютно будь-які ігрові значки. Так, до речі, той факт, що серед символів немає чарівника, не означає, що у грі взагалі немає його зображення. Наш чаклун з’являється на екрані у випадковому порядку, знаменуючи собою початок бонусного рівня.

Огляд

Ігровий автомат Чарівник без вкладень (так його вважають за краще називати у нас) це класичне п’ятибарабанне рішення від компанії Новоматік. У той же час тут передбачено цілих 20 ліній. Якщо на одній лінії вишикуються в ряд п’ять “чарівних” куль, то ваш виграш складе 500 монет. Крім того, ви маєте шанс зірвати джек-пот.

Це станеться у тому випадку, якщо всі комірки на всіх п’яти барабанах заповняться зображеннями куль. У цьому випадку ви гарантовано отримаєте 1000 монет незалежно від розміру вашої ставки. На жаль, дикі символи можуть випадати лише на 2 – 4 барабанах, що зменшує шанси гравців на випадання призових комбінацій. З іншого боку, ігровий автомат Win Wizard пропонує додаткову ризик-гру, в якій можна багаторазово подвоювати виграш (до 200 тисяч монет).

Бонусна гра

Раптом прилетить чарівник у блакитному гелікоптері. Пам’ятаєте рядки з дитячої пісеньки? Ось і наш чарівник з’являється раптом, щоправда, без вертольота. Натомість він приносить із собою бонусну гру. Приємно, що для її початку не потрібно збирати певні картинки чи грати якусь кількість обертань.

Вам потрібно просто грати та чекати, коли з’явиться «чарівник». До речі, досвідчені гравці кажуть, що він може з’явитись навіть після першої спини та принести множення початкової ставки на коефіцієнт від 5 до 500.

Резюме

Слот Win Wizard це звичайний навіть рядовий онлайн симулятор. Тому багато досвідчених гравців, розпещених сучасною різноманітністю, вибирають цікавіші і багатообіцяючі гральні апарати. Не на користь «Чарівника» і відсутність бонусних символів (наприклад, скаттера) та бонусних обертань.

Хороший, добре продуманий дизайн слота розбавляється стандартними, нудними символами. В цілому, ігровий автомат хороший, але може загубитися серед найцікавіших варіантів. Спробуйте пограти в ігровий автомат Wasabi San безкоштовно.