Гральний автомат Fairy Land

Схожі ігрові автомати:
greengrocery
Lucky-Drink
alcatraz
elusive-gonzales
airmail

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Belatra
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/25

Опис ігрового автомата

 онлайн Демо гра Жаби без реєстраціїУ 2012 році виробником софту Belatra був випущений ігровий автомат Fairy Land без вкладень. Зважаючи на те, що на нього схожий однорукий бандит Fruit Cocktail – супер оригінальною гру не назвеш. Але кожен фанат азартних розваг помітить, що в ігровому апараті Жаби є щонайменше 5 плюсів.

  • зручність у використанні;
  • Наявність як демо-режиму, так і на долари;
  • можливість ігрового процесу онлайн без реєстрації;
  • легкий звуковий супровід, що створює атмосферу азарту;
  • якісна графіка.

Огляд грального апарату

Котушок, що обертаються в симуляторі відеослота – 5, ліній – 9, сума ставки дорівнює 1 – 225. Пропонуємо випробувати версію демо в режимі або скачати ігровий автомат Жаби на комп’ютер, ноутбук, Андроїд, планшет. Цей ігровий автомат Фейрі Ленд у HD-якості доступний у різних ігрових залах віртуального простору.

Зокрема рекомендуємо протестувати гру в ліцензійних казино, що є на нашому сайті. Насолоджуйся процесом хоч двадцять чотири години на добу, сім днів на тиждень. І тоді тебе не залишать байдужим ні тема – тварини, ні цікава сюжетна лінія, ні нетривіальні персонажі.

Зверніть увагу ще на ігровий автомат Алькатрас в який можна грати безкоштовно на нашому сайті. Тут ви зустрінете багато цікавих слотів онлайн від знайомих та відомих вам виробників.