Гральний автомат Lucky Drink

Схожі ігрові автомати:
airmail
greengrocery
alcatraz
ігровий автомат Жаби
elusive-gonzales

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Belatra
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/25

Опис

Виграти келих пива біля самого чорта – виклик, гідний найкращих геймерів. Унікальну пригоду пропонує ігровий автомат Лакі Дрінк. Веселий завсідник пивної вже давно на «ти» навіть із місцевим котом. Отже, безкоштовний ігровий автомат Lucky Drink обов’язково порадує гравців. Головний приз для членів пивного клубу – 10 000.

Огляд

Lucky-Drink

Ігровий автомат П’яниця пропонує складати комбінації з численних зображень, характерних для пивної. На барабанах обертатимуться келихи з пивом, віскі, ящики з пляшками та різна закуска. Головний приз вручать власнику комбінації із п’яти символів келиха з пивом. Джек-пот складає 10 тисяч. Демо ігровий автомат отримав і Бонус. Малюнок запускає призовий раунд.

Бонусна гра

Бонуска – відмінна можливість отримати безкоштовну барило пива. Проте пропуском у захоплюючий призовий раунд стає зустріч одразу з трьома рисами, адже саме така комбінація має з’явитися на барабанах. У цьому турі можна забрати вражаючі нагороди. Тож грати онлайн слот на гроші буде дуже вигідно.

Призовий раунд розпочинається на додатковому екрані. Герой опиняється у пивному підвальчику, де всім заправляють гості з пекла. Хоча, вирішивши грати без вкладень у лаки дрінк, такої компанії лякатися не варто. Чорт завжди готовий віддати усі заслужені нагороди.

Призи слід отримувати, відкриваючи будь-які барильця. Після цього символи вибухають та показують нагороди. Так що грати в рисі дуже цікаво. Завершується гра з появою в барильці диявола. Закономірно, що Lucky Drink від Белатра отримав і можливість подвоєння нагород, характерну для слотів Fruit Cocktail та Island.

У цьому раунді в ролі круп’є виступають чорти, а головне завдання геймера стає вразити роздачу диявола. Спробуйте пограти в ігровий автомат Aztec Gold на нашому сайті. Тут можна грати в ігрові апарати безкоштовно.