Гральний автомат Alcatraz

Схожі ігрові автомати:
ігровий автомат Жаби
greengrocery
elusive-gonzales
airmail
Lucky-Drink

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Belatra
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/25

Опис

Перевірити, чи виявиться вам по силі втеча з найзахищенішої в’язниці у світі, можна просто прокручуючи п’ять барабанів, попередньо зробивши ставку фішками. Абсолютно унікальний сюжет, чудова мультяшна графіка, якісна бонусна гра. Він не поступається популярним ігровим апаратам Garage та Resident. Все це пояснює шалену популярність Алькатрас.

Огляд

онлайн Демо гра Алькатрас без реєстраціїДля ставки є 9 ліній. Вибравши потрібну ставку, натисніть “старт”, щоб запустити гру. Комбінації збігаються як з лівого, так і правого барабана, починаючи з трьох ідентичних символів поспіль. Поліцейський, дикий символ замінить будь-який символ. Також він грає і як самостійна комбінація, друга за цінністю – перша це символ Welcome to Alcatraz.

Краще грати без вкладень в ігровий автомат Алькатрас, так ви не втратите свої гроші це наша вам порада. Також солідну суму принесуть знаки бочок та автомобілів, середні виграші – динаміт та пайка, а найменші це символи кайдани та лопати. Якщо сума не влаштовує вас, завжди можна ризикнути подвоїти їй у грі на множенні. Якщо ви вгадаєте карту вище запропонованої дилером, виграшні кредити подвоїться.

Бонусна гра

Бонуска з двома рівнями запускається з появою на барабанах 3-х і більше символів із зображенням ув’язненого. У першому рівні потрібно розібрати завал з каменів так, щоб інші камені не обвалилися. Якщо пройшли перший рівень, то у другому потрібно вибрати одну з бочок, щоб перетнути на ній річку, але будьте обережні, можна потрапити і на заміновану діжку.

Для гри на Алькатрас від Belatra онлайн безкоштовно, від вас не потрібно вкладення грошей. Просто запустіть ігровий автомат Alcatraz та насолоджуйтесь гральним процесом. На нашому сайті є також ігровий автомат Crazy Monkey 2 в який можна грати безкоштовно.