Гральний автомат Keks

Схожі ігрові автомати:
ігровий автомат Крейзі Манкі
Rock
garage
pirate
crazy-monkey 2
Ведмідь
Онлайн Демо Игра Остров 2 Без Регистрации
Pirate2

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Igrosoft
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/25

Опис

Ігровий автомат Кекс отримав «народну» назву «Пічки», був виконаний за мотивами російських казок. Як можна здогадатися за назвою, центральним персонажем є російський Кекс. Як усі ми пам’ятаємо з казки, Колобок, відійшовши від бабусі з дідусем, вирушає у подорож лісом.

Однак, на відміну від казки, нашому персонажу вдається уникнути сумної долі бути з’їденим лисицею, подолати всі інші перешкоди і повернутися додому. Тепер Колобок живе зі своїми бабусею та дідусем і допомагає їм у господарстві.

Огляд

keksЦе стандартний слот із 5-ма барабанами та 9-ма лініями виплат, де гравців чекає дворівневий бонус та гра на подвоєння. Розмір на одну лінію коливається 1 до 25 монет, причому вартість монети (вона варіюється $0,10 до $10) гравець визначає сам.

Функція MaxBet дозволяє робити максимальні ставки на всі лінії за допомогою натискання однієї клавіші. У такому разі ваш виграш дорівнюватиме початковій ставці, помноженій на 5000. Правда, такі виграші, будемо чесні, випадають не так часто, зате невеликі виграші трапляються нерідко.

Тим більше, що мінімальний виграш виплачується при випаданні на ігровій лінії всього 3 однакових символів. Різні зображення приносять гравцеві різні призові суми. Докладніше про кожен символ та розмір призових виплат ви можете в ігровому меню, натиснувши на кнопку HELP. Кого цікавлять не стільки гроші, скільки сама гра, ви можете грати безкоштовно (без вкладень).

Як грати?

Для початку вам потрібно вибрати кількість лінійок, активних у грі (1,3,5,7,9), зробити bet (на кожну лінію 1 до 25 монет). Натиснувши кнопку SPIN, почнеться обертання барабанів, і на екрані з’являться різні комбінації картинок.

Коли на лініях, на які ви робили ставки, випадуть 3, 4 або 5 ідентичних символів, ваша ставка буде помножена на відповідний цим символам коефіцієнт. Найбажаніший ігровий малюнок – малюнок чорного кота. П’ять таких картинок подарують гравцеві множення його на 5000!

Мабуть, не менш цінним знаком є зображення Keks, оскільки це дикий знак, може замінити будь-який інший ігровий знак, добудовуючи виграшну комбінацію. За умов, що на одній лінії випадуть три або більше «колобки», ви також отримаєте приз. Так, коли на одній лінії зберуться п’ять «колобків», то початкову ставку буде збільшено у 2000 (!) разів.

Символи онлайн слота

Онлайн пригоди знайомих героїв починаються відразу після вибору відповідних BET. Безкоштовний онлайн слот запропонує боротися за джек-пот 5 000 з класичними ризиками. Аналогічна система й в грі у гральні автомати Гном. Ризикувати можна за 1 кредитом або 25. На спин можливо поставити одразу 225 кредитів. Так що грати в ігровий автомат Пічки на реальні гроші може бути дуже азартно.

Головними елементами симулятора стали:

  • колобок,
  • бабка,
  • чорна кішка
  • віник,
  • качалка,
  • бублики,
  • самовар,
  • горщик з обідом.

Максимум уваги заслуговує малюнок домашньої мурлики, як п’ять зображень чорної кішки з’явиться, то вони вручать джек-пот. Вайлдом слота став сам Колобок, зображення Пічки – бонусом.

Бонусна гра

Бонусну гру ознаменує випадання на екрані автомата (на будь-яких барабанах і будь-яких лініях) мінімум трьох символів «пекти». У цій бонусній грі на екрані з’явиться величезна російська піч з п’ятьма дверцятами, за кожною з яких ховається їжа. Вам потрібно вибрати і відкрити одну з дверей. Якщо за нею виявиться їстівна страва, вам зарахуються бонусні очки. Чим смачнішою буде їжа, тим більше очок ви заробите.

Якщо за дверцятами опиниться підгоріла, несмачна їжа, то бонуска закінчиться. Вам пощастить вибрати три смачні страви поспіль, то, крім традиційних очок, ви отримаєте можливість перейти до другого раунду бонусної гри. В якому вам потрібно буде знайти Колобка, що сховався у кущах. Ми не будемо вдаватися до подробиць на тему, що Keks там робить. Нам достатньо знати, що вдалий пошук подвоїть усі виграні раніше монети.

Ризик гра

Ігровий автомат Keks надає можливість збільшити виграну суму, якщо він погодиться на бонусну ризик-гру. Запустити її можна після кожного виграшного спину. Суть цієї гри на ризик полягає у вгадуванні закритої картки.

Вартість вибраної картки виявиться вищою, ніж вартість картки, відкритої комп’ютером, ваша призова сума подвоїться. Після вдалої спроби ви можете повторити раунд, навіть кілька разів, але тільки до першого програшу, в якому ви втратите всю суму. Тож не варто скупитися, потрібно вміти вчасно зупинитися.

Ігровий автомат Пічки від Ігрософт не може похвалитися наявністю прогресивного джек-поту. Він цілком дозволяє гравцям вигравати реальні гроші особливо в ході бонуски. А ризик-гра допоможе вам примножити призову суму.

Всі гравці які грали в ігровий автомат Колобок на справжні гроші завжди залишають гарні відгуки. На сайті є онлайн казино в яких можна пограти прямо зараз в цей, а також в ігровий автомат Lucky Drink на мобільному телефоні безкоштовно.