Гральний автомат Just Jewels

Схожі ігрові автомати:
queen-of-hearts
unicorn-magic
kingst-reasure
magic-money
polar-fox
venetian_carnival
pharaohs-gold
Sparta

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Novomatic
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/100

Опис

just-jewelsІгровий автомат Just Jewels є класичним симулятором, який має попит, як у досвідчених шанувальників азартних розваг, так і у новачків. Цей онлайн слот був створений всесвітньо відомим розробником Novomatic.

Ігровий автомат Алмази має яскраву тематику – дорогоцінне каміння. Багато геймерів коли-небудь грали в цей відеослот, оскільки він має високий показник віддачі. Клієнти стверджують, що може видати великий куш.

Огляд

Технічні характеристики даного слота Джаст Джевелс навряд чи відрізняються від популярних одноруких бандитів від компанії Ігрософт. Just Jewels без вкладень дуже схожий на популярні слоти Island, Resident.

  • слот має 5 ігрових барабанів;
  • 9 ліній для виплат;
  • мінімальна bet в 1 кредит;
  • максимальна ставка – 200 кредитів;
  • великий куш у розмірі 700 тис. кредитів.

Правила ігри без вкладень у цей ігровий автомат Джаст Джевелс дуже прості: користувач отримує виграш, якщо на барабанах випадає призова комбінація із спеціальних символів. Це три і більш однакові елементи. Ставка людини множиться на ігровий коефіцієнт, а підсумкова сума перераховується на рахунок гравця до Діамантів.

Символи

Ігровий автомат Коштовності має кілька зображень з дорогоцінним камінням, що представляють символьний ряд. Найменші символи основного ряду можуть принести множення 10-200 разів. Пачки доларів чи золотих зливків множать 30 до 500 разів. Найбільш виграшним символом є Червона корона, що приносить максимальний куш розміром BET, помноженою на 5000.

Для розкидання у грі використовується значок Євро. Якщо на барабані випало 3 і більше таких символів, це принесе гравцеві перемогу за будь-якого розташування. 3 символи на полі множать ставку в кілька разів, 4 символи множать ставку в 10 разів. Якщо барабані випало 5 частин, то множиться на 50.

Ризик гра

Варто зазначити, що бонусні раунди в ігровому слоті відсутні, оскільки відеослот Діаманти дуже простий і не передбачає додаткових раундів. Єдиною можливістю зірвати джекпот є раунд у ризик-грі, який може подвоїти гроші клієнта.

Правила ризику гри у симуляторі Діаманти дуже прості. Перед гравцем лежить гральна карта, перегорнута сорочкою догори. Потрібно вгадати її колір. Якщо гравець вибрав правильний варіант, виграш за основний раунд збільшується вдвічі. Такий раунд недоступний для максимальних лімітів. Завдяки тестовому режиму можна підібрати виграшну стратегію та детально ознайомитись із правилами гри. Спробуйте пограти і в ігровий автомат Wild West без вкладень тут.