Гральний автомат Magic Princess

Схожі ігрові автомати:
Magic-Forest
kingst-reasure
pharaohs-gold
venetian_carnival
unicorn-magic
queen-of-hearts
lucky-ladys-charm-deluxe
Pirates-Treasures

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Novomatic
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/100

Опис

magic-princessЯк більшість популярних ігрових автоматів Novomatic “Magic Princess” має базові технічні характеристики. Діапазон bet – 1-100 кредитів на кожну лінію. Чим вища сума, тим більший потенційний грошовий виграш. Для встановлення емулятора в нижній частині екрана розташована стандартна панель із рядом функціональних клавіш.

  • * Paytable-інформаційний розділ.
  • * 1,3,5,7,9 Lines-лінії.
  • * Bet One.
  • * Start/Stop/Take win – запуск спина/стоп/забрати виграш.
  • * Auto Start – автоматичний запуск барабанів.

Якщо ви граєте в ігровий автомат Магічна принцеса на реальні гроші, то меню екрану залишається ідентичним, як правила гри.

Огляд

Виплати, що мають ігровий автомат Magic Princess без вкладень формуються за стандартною схемою. Оплачуються символи одного типу, що випали на ігрових лініях у послідовності ліворуч, починаючи з крайнього лівого барабана.

Виплати по Скаттеру зчитуються у будь-якій послідовності та додаються до виплат по лініях. Виплачується найбільший виграш по лінії. Розмір виплат розраховується множенням поточної ставки на спеціальний коефіцієнт, легко знайти у таблиці виплат. Зверніть увагу, що при зміні параметрів коефіцієнти змінюються.

  • * Карткова символіка оплачується мінімально-10-100 кредитів.
  • * Чарівна паличка та корона збільшать bet у 15-250 разів.
  • * Чарівний замок зробить вас багатшим у 20-400 разів, тоді як тварини – Чорний Кіт та Павич принесуть бонуси майже вдвічі вище – 25-750.
  • * Принцеса – максимально дорогий символ ігрового автомата Magic Princess. По дві-п’ять картинок отримаєте множники-10-9000.

Бонусні символи – Wild та Scatter крім щедрих призових коефіцієнтів дають змогу чудово збільшити виплати по лінії ставки.

Бонусна гра

Магічна принцеса виступає у ролі символу-замінника. Коли вона з’являється на активних рядках в основному раунді, то легко змінює картинки в призовій комбінації, збільшуючи її вартість у два і більше разів. Магічна куля в ролі Scatter символу також порадує гемблерів.

Крім того, що Scatter оплачується незалежно від розташування. Три-п’ять іконок на екрані дозволяють крутити котушки п’ятнадцять разів абсолютно безкоштовно. Ігрові ставки робить онлайн казино, гроші забирає гравець. Нагадуємо, що будь-який виграш можна збільшити в ризик-грі, достатньо вгадати колір центральної карти. Подивіться також на на ігровий автомат Geisha Wonders від Нетент безкоштовно.