Гральний автомат Queen of Hearts

Схожі ігрові автомати:
sizzling-hot-deluxe
xtra-hot
polar-fox
venetian_carnival
just-jewels
Pirates-Treasures
win-wizard
kingst-reasure

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Novomatic
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/100

Опис

queen-of-heartsІгровий автомат Queen of Hearts представляється одним із класичних слотів, які приносили прибуток ще в справжніх ігрових залах. Тепер можливість долучитися до класики є у кожного, оскільки грати безкоштовно в гру Queen of Hearts можна без вкладень на відповідних сайтах.

Ігровий автомат має стандартне оформлення для класики. Внизу можна побачити кнопки, що дозволяють налаштувати гру під себе. Ви можете вибрати скільки з дев’яти ліній зробити активними, а також за допомогою відповідних кнопок ви можете відразу зробити максимальну ставку, або піднімати її поступово.

Тим, кому набридло постійно натискати старт, пропонується запустити гральний апарат в автоматичному режимі. Якщо вас цікавлять докладніші правила, натисніть INFO.

Символи

Як більшість онлайн слотів старого часу, найчастішими, але водночас найбільш низькооплачуваними символами стали літери та цифри. Комбінації з ними зустрічатимуться вам найчастіше, але рідко будуть приносити значний виграш, якщо, звичайно, ви не заповните ними всю активну лінію.

Більш дорогими малюнками стали кільце та корона, які потішать вас найбільшими сумами. Майже стільки ж приносить замок, але має одну особливість: у мінімальній комбінації його потрібно лише два зображення поспіль. Найдорожчим знаком стала квітка, яка збільшує вашу ставку в тисячі разів.

Особливі символи

Оскільки перед вами ігровий автомат Королева сердець, дивно було б очікувати, що найоплачуванішим і найособливішим зображенням стане не серце. Саме воно здатне принести вам справжній та прибутковий джекпот у десять тисяч поставлених вами Сум. Крім цього, цей знак дикий, тому здатний вставати замість іншого зображення, допомагаючи збирати картинки.

Сама королева сердець стала знаком, що оплачується в будь-якому положенні на ігровому екрані. Також три і більше таких красуні здатні запустити тригер із кількох безкоштовних спинів. Під час них ваша кишеня стане значно товщою, особливо за умови, що ви стали грати на гроші.

Якщо ви по-справжньому щасливий гравець, ігровий автомат Серця стане перепусткою для вас у світ великих грошей, які доводять багато людей, яким пощастило зірвати великий куш у цьому апараті. Тим, кому сподобався цей симулятор, зверніть увагу на слот Just Jewels безкоштовно.