Гральний автомат Reel King

Схожі ігрові автомати:
pharaohs-gold
unicorn-magic
xtra-hot
venetian_carnival
Sparta
polar-fox
sizzling-hot
bullion-bars

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Novomatic
➮ Кількість ліній: ➥ 20
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/100

Опис

Багато королівських осіб відомі своєю «крутою» вдачею, через яку їх піддані виявляються то на гільйотині, то на шибениці. Однак не всі государі прагнуть увійти в історію під прізвисько Грозний, Кривавий і т.д. В історії відомі монархи, яких іменували Просвітитель, Справедливий і т.д. А ось наш король уславився своєю щедрістю! Отже, ласкаво просимо до нашої королівської особи, тобто до ігрового автомата Reel King.

Огляд

reel-king

Однак відзначимо, що цей максимальний приз ніяк не пов’язаний із виплатами за комбінації знаків на ігрових лініях (їх тут чимало – 21 можлива комбінація), які теж приносять гравцям виплати, щоправда, не такі великі.  Для отримання цього джек-поту (він тут фіксований і становить 50 000, тобто до 125 000!) необхідно дочекатися, коли весь екран (всі 15 осередків) заповниться зображенням мішка із золотими монетами.

Символи

Крім того, у слоті Ріл кінг часто випадають певні комбінації картинок, що приносять так звані регулярні виплати. Розмір яких залежить від кількості однакових картинок у цьому переможному наборі та від символу.

Так, при максимальних ставках, кілька картинок із зображенням мішка із золотом принесуть вам до 625 кредитів, карткових королів – до 250, валетів та десяток – до 75, вишень та слив – до 50.

Бонусна гра

Ігровий автомат Ріл Кінг приготував чимало можливостей додатково заробити. Наприклад, бонусна гра, активація якої відбувається у випадковому порядку, після будь-якого обертання барабанів. На екрані з’являється зображення великої природи з короною на вухах, яка пропонує зіграти в безпрограшну лотерею.

Король покаже вам три сімки, від яких залежить розмір вашої нагороди. Так, три різнокольорові сімки принесуть вам до 50, три сині – до 125, три жовті – до 250 і, нарешті, три червоні – до 625 доларів.

Як ми пам’ятаємо з казок та історії, при королівському дворі завжди був хоча б один блазень. У нас без нього теж не обійтись. Щоправда, самого блазня ми не бачимо, лише його шапка, її зображення є диким символом, який може заміняти собою будь-які інші ігрові знаки, завершуючи чи доповнюючи виграшну послідовність символів.

Ризик гра

Дочекавшись випадання виграшного набору значків, можна спробувати подвоїти призову суму. Для цього потрібно погодитись на ризик-гру, де вам доведеться вгадати колір гральних карт. Кожна правильна відповідь означає подвоєння вашого поточного виграшу.

Примітно, що продовжувати ризик-гра можна кілька разів, поки сума виплати не збільшиться до 2000 монет або до першого програшу, в якому згорить вся сума. До речі, ви можете самостійно зупинити гру на подвоєння в будь-який момент. Якщо вас зацікавила можливість гри на множення, візьміть до уваги, що вона недоступна в режимі автозапуску обертання барабанів, оскільки режим спинів не відповідає принципу добровільної участі в грі.

Резюме

Ігровий автомат Reel King без вкладень досить популярний серед шанувальників гральних рішень компанії Novomatic. Причин тому чимало: величезний джек-пот, часто випадкова «випадкова» бонусна гра і регулярні виплати за комбінації як мінімум з трьох однакових символів. Якщо вам цікаво пограйте в ігровий автомат Easter Surprise безкоштовно на нашому сайті.