Гральний автомат Lucky Angler

заглушка Схожі ігрові автомати:

ghost-pirates
pacific-attack
wild-witches
Wild Wild West
tiki-wonders
geisha-wonders
pandora's-box
wild-rockets

➮ Волатильність: ➥ Середня
➮ Виробник: ➥ NetEnt
➮ Кількість ліній: ➥ 15
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 0,01

Опис

lucky-anglerГра, що перекладається українською мовою як Вдала рибалка це черговий вдалий витвір від компанії зі світовим ім’ям Net Entertainment. Вона відома своїми якісними відео слотами як Wild Turkey, Starburst, Wild Witches, Tales of Krakow та Wish Master .

Навіть якщо в реальному житті ви не великий любитель посидіти в тиші на березі річки з вудкою, цей ігровий автомат Lucky Angler вас, напевно, захопить. Яскрава, якісна графіка, наявність демо-режиму та розгорнута система виплат гарантують вам продуктивну, цікаву гру. Чи готові випробувати свій успіх? Тоді приступимо!

Огляд

Перед вами ігровий автомат Щасливий Рибалка класичного типу, побудований за принципом роботи «одноруких бандитів». На п’яти барабанах і трьох рядах виплат вам доведеться збирати призові комбінації. Вони ваша запорука успішного солідного прибутку. Щодо ігрових ліній, то тут їх передбачено п’ятнадцять, і вони статичні. Ви не зможете змінити їх кількість. Для вибору ставки передбачено клавішу Level.

Символи онлайн слота

Спін вважається зіграним, якщо його підсумком стала призова комбінація на одній із п’ятнадцяти активних ліній. Принцип її формування ви знаєте. Але фактично цінний не сам призовий ланцюжок, а коефіцієнт множення, на який буде помножено поточну суму, поставлену на кін.

Карткові позначення – 10, J, Q, K, A принесуть вам базові, мінімальні множники від 5 до 200. Старий, дірявий черевик, що став притулком для кліщеного раку, забезпечить вас коефіцієнтом множення у розмірі 30-700 монет.

Його друг та брат подарує вам множником 30-750. Блакитна, життєрадісна риба дозволить збільшити зароблений виграш у 30-1000 разів, а мудрий, зубастий сом – у 40-1500 разів. Максимальний коефіцієнт множення піднесе червона гордовита риба – 40-2000. Наша порада – не женіться за кількістю виграшних ланцюжків.

Бонусна гра

Дикий знак – Sticky Wild це золотий гачок на вудці, має унікальну здатність – замінювати будь-який символ на активному рядку, крім скаттера, суттєво підвищуючи вартість зіграної лінії. При цьому в основному раунді він може випасти виключно на другій та четвертій котушці. Під час дії Free Spin область його впливу поширюється ще на четвертий сектор вертушок. У такій позиції він затримується на серію спинів, доки не з’явиться нова комбінація за участю Sticky Wild.

Skatter не підпорядковується загальним правилам і може з’явитись у будь-якій позиції на екрані симулятора. Три, чотири чи п’ять риб, що пливуть у зграї, активують десять, п’ятнадцять чи двадцять Free Spin. При повторному випаданні Skatter вже під час безкоштовних обертань відбувається повторний запуск бонусних спинів.