Гральний автомат Wild Witches

заглушка Схожі ігрові автомати:

geisha-wonders
tiki-wonders
wild-rockets
ghost-pirates
pandora's-box
lucky-angler
pacific-attack
Wild Wild West

➮ Волатильність: ➥ Середня
➮ Виробник: ➥ Netent
➮ Кількість ліній: ➥ 20
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

wild-witchesМилі, дикі відьмочки з ігрового автомата “Wild Witches” не залишать вам жодного шансу. Завдяки своїй чарівності, неземній красі і, звичайно, магічним хитрощам, вони заманять Вас в свою кам’яну хатинку, щоб повеселитися на славу. Не губіться, такий шанс випадає не кожен день. Тим більше, догодивши жвавим чаклункам отримаєте від них щедру винагороду у вигляді солідного грошового призу – 120 000. Нагорода, гідна старань, згодні?

Саме так хочеться сказати після побаченої на екрані симулятора картинки. Перед нами відкривається вид на стилізований магічний замок, де ось-ось зберуться найбільш яскраві представниці своїх династій. Ця гримуча суміш підступності і краси цілком нешкідлива, якщо обходити її стороною, але ми не шукаємо легких шляхів. Підемо на пролом! Але перед цим ознайомимося з панеллю управління симулятором Дикі відьми. Навряд чи без цих знань вийде здобути перемогу над відьмачками.

Огляд

У центрі екрану розміщені п’ять стандартних барабанів. Вони статичні і служать базою для символів емулятора. Відразу під барабанами бачимо інформаційні табло, які сповіщають про бонусних сетах, можливості збільшення виграшів. Звертайте на них увагу, не пошкодуєте! У самій нижній частині екрана розташувалися функціональні клавіші. З їх допомогою ви зможете зробити необхідні дії перед запуском спина.

Ми говоримо про вибір ставки на лінію клавішею bet level від двадцяти до вісімдесяти монет. Активації кількості ігрових рядків за допомогою натискання на кнопку Bet lines необхідне число раз і звичайно, установки номіналу однієї монети – Coin value В радіусі від 0.01 до 1.00. Ви маєте право зробити той вибір і встановити ті значення, які вам підказує ваша інтуїція чи ретельно продуманий план гри. Тактику і стратегію ніхто не відміняв!

Для азартних гемблерів рекомендуємо звернути увагу на кнопку Bet Max. З її допомогою ви відразу запустите обертання вертушок в слоті Дикі відьми на максимальній ставці. Ризик, але справа благородна. Тим більше, при такому розкладі сума виграшу буде в рази вище. Коли все готово можна сміливо кликати на центральну клавішу на панелі управління і запускати котушки. Залишилися питання-знайдіть відповідь в розділі Paytable чи задайте їх в службу технічної підтримки.

Спін вважається зіграним, якщо на активній рядку випадає одна і більше комбінацій з однакових двох-п’яти картинок в послідовності зліва направо, стартуючи з першого сектора вертушок. При цьому в разі випадання декількох призових ланцюжків зараховується виключно одна, найбільш вигідна для вас. За такі виграшні ланцюжки отримаєте коефіцієнт, який буде миттєво помножений на поточну суму, поставлену на кін.

Символи онлайн слота

Символи, які безпосередньо беруть участь у формуванні виграшних комбінацій, діляться на базові та спеціальні. Почнемо з перших. Це необхідні атрибути для варіння справжнього чаклунського зілля. Очне яблуко в банку із зеленою рідиною принесе вам мінімальний множник 2-100. Зменшена копія черепа скелета у флаконі збільшить вашу ставку в 5-125 разів і явно незадоволена чимось сіра миша в бузковому капелюсі також підвищить ваш приз в аналогічне число разів.

Ви здивуєтеся, але коефіцієнт множення за коріння і жабу на м’ячику стоять все ті ж 5-125 монет. Запам’ятати простіше простого! Картинки з зображення самих ведьмочек оцінюються значеннями вище. Дамочка з наливними яблучками в руках має множник 5-200, леді на мітлі і вогненна бестія з гарбузом – 10-250. Сексапільна чаклунка в синьому облягаючому коктейльній сукні зробить вас набагато багатшими.

За три-п’ять картинок отримаєте коефіцієнт – 20-500. Аналогічного знаменника удостоїлася і відьма в деленом вбранні. Найдорожча-сувора і дуже мудра чарівниця з книгою – 3-750 монет. Не дарма їй довірили зберігати стільки цінний для всього відьомського клану предмет.

Бонусна гра

Повноцінного, окремого бонусного туру немає. Замість цього у вас є шанс збільшити виграш за допомогою спеціальних функцій. Так, Wild знак-череп на тлі відкритої порожньої книги має дві модифікації. Перша – спрощений, багатьом знайомий варіант. Випадаючи на рядках слота, причому не важливо в якій послідовності, він замінює всі інші символи відео-слота, збільшуючи розмір виграшу в два рази. Є і Witchy Wild.

Він може виникнути виключно на третьому секторі котушок. Він також працює на заміні і на додаток примножує зароблені гроші в чотири рази, якщо заповнює всю вертикаль сектора. Скаттер-це кипляче, вируюче в котлі зілля. Спробуйте не дихати або прикрити ніс, щоб не вдихнути їх напевно не корисні пари. Три і більше Skatter активують серію Free Spin.

Ви отримуєте десять, двадцять або тридцять обертання абсолютно безкоштовно. Всі зароблені в цей період коефіцієнти будуть множення на х3. Розробники постаралися на славу. Ще б пак, адже це компанія NetEnt, відома такими іграми, як ігровий автомат Wild Witches без вкладень, Starburst, Wonky Wabbits, Blood Suckers і Pacific Attack.

Резюме

Ігровий автомат Дикі відьми – цікава гра без вкладень, простий сюжет і зручне розташування функціональних клавіш роблять симулятор нехай не найпопулярнішим, але досить затребуваним серед початківців і досвідчених гравців. Оцініть і ви його! Завжди краще сформувати свою думку на основі реальної гри, ніж почути сотні оповідань від тестерів. Те, що важливо для вас, може зовсім не помітить випробувач.