Гральний автомат Pandora’s Box

заглушка Схожі ігрові автомати:

pacific-attack
tiki-wonders
Wild Wild West
wild-rockets
lucky-angler
ghost-pirates
geisha-wonders
wild-witches

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Netent
➮ Кількість ліній: ➥ 20
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 10000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/100

Опис

pandora's-boxНа цьому сайті ігровий автомат Pandora’s Box доступний для гри без вкладень. В меню сайту ви зможете знайти й інші роботи виробника НетЕнт по типу Geisha Wonders або Tiki Wonders. Грати безкоштовно в Скриньку Пандори це поринути в атмосферу часу міфів Стародавньої Греції.

Демо гра має такі характеристики:

  • 5 дисків та 20 ліній виплат;
  • спеціальні символи: Scatter та Wild;
  • Додаткові раунди: Free Spins.

Грати без вкладень в онлайн слот просто, а керувати ще легше. На панелі навігації є кілька клавіш, за допомогою яких можна змінювати розмір ставки, обертати диски, переглядати деталі нарахування призів та здійснювати кілька інших дій. Завдяки багатому меню опцій грати на гроші дуже вигідно. Грайте тут в безкоштовний ігровий автомат Ящик Пандори та не проґавте свій шанс.

Символи

Грати безкоштовно це випробувати всі можливості слота без вкладень та ризиків. Гральний апарат Pandora’s Box оснащений 5 дисками та 20 лініями виплат. Дикий символ гри замінює відсутні картинки для завершення комбінації.

Симулятор має ще один спеціальний символ – Скаттер. Він оплачується без прив’язки, а активним лініям активує безкоштовні запуски. Щоб отримати їх, ви повинні зібрати 3 і більше іконок із зображенням Scatter. Під час фриспінів ви зможете без будь-яких дій зі свого боку отримати ще більше призів, адже ставку за вас робить казино.

Грайте без реєстрації та отримайте неймовірно багато можливостей збагатитися. Головним призом гри стала сума у 10000 монет. Гра Скринька Пандори на гроші – дохід та азарт у чистому вигляді. Вибирайте те, що вам до вподоби і розважайтеся на повну.