Гральний автомат Tiki Wonders

заглушка Схожі ігрові автомати:

wild-rockets
Wild Wild West
lucky-angler
wild-witches
geisha-wonders
pacific-attack
pandora's-box
ghost-pirates

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Netent
➮ Кількість ліній: ➥ 30
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 10000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 0.01

Опис

tiki-wondersІгровий автомат Tiki Wonders – сучасна гра для цінителів якісної графіки та багатого технічного змісту. Грати безкоштовно привабливо та весело, хоча грати на гроші набагато вигідніше. Цей онлайн слот – гарантія якісного онлайн гемблінгу. Грайте в п’ятидисковий симулятор Чудеса Тікі та оцініть багатство вибору опцій у грі.

Ігровий автомат Чудеса Тікі це багато азарту, зручна система ставок та преміювання. Як і Pandora’s Box або Geisha Wonders, він оснащений багатим вибором опцій, що дозволяє йому стати одним із найбільш затребуваних емуляторів ХХ століття.

Огляд

На сайті в демо гральний апарат Tiki Wonders гра безкоштовна. Це означає, що не потрібно жодних вкладень. Ви можете без ризиків оцінити весь задум авторів та старання художників.

Грати в Чудеса Тікі весело і захоплюючі. А грати за гроші – ще й прибутково. Грайте без вкладень у Чудеса Тікі, оцініть свої шанси на перемогу в ризиковій грі та переконайтеся, що все можливо.

Символи

Символами гри стали:

  • коктейлі,
  • морська черепаха,
  • Дельфін,
  • хамелеон та інші тематичні картинки.

Усі вони зображені на прозорих котушках у три ряди, утворюючи поле із 15 іконок. Дикий символ замінить зображення для завершення комбінацій. Скатер активує раунд безкоштовних запусків. В автоматичному режимі обертання котушок будуть більш стабільними та впевненими.

Втім, ви завжди зможете зупинити їх повторно натиснувши кнопку запуску. Ігра Чудеса Тікі – Тиха гавань і безліч шансів збагатитися. Грайте азартно і прибуток потече рікою. Джек-пот у 10 000 монет чекає на свого власника. Тут на вас чекає демо симулятор Wild Rockets.