Гральний автомат Garage

Схожі ігрові автомати:
crazy-monkey 2
gnome
keks
sweet-life-2
Ведмідь
Ігровий Автомат Fruit Cocktail 2
Pirate2
Rock

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Igrosoft
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/25

Опис

garageЦей тематичний ігровий автомат Garage, розроблений співробітниками компанії Igrosoft. Він сподобається тим, хто у вільний час часто зависає в гаражі, доводячи свій транспортний засіб до ідеального стану. Ігровий автомат Гараж характеризується кумедним дизайном, чудовою графікою та нетривіальним звуковим оформленням.

Приємно, що грати можна на реальні гроші і без грошей прямо зараз. Для цього, до речі, не треба ні реєструватися, ні відправляти смс як і в слот Keks. Кожні українські сайти які платять гроші мають цей онлайн слот.

Отже, граючи в ігру ви повинні відремонтувати свою машину, для чого вам знадобляться інструменти та запчастини. Щоб їх отримати, зберіть щонайменше 3 однакові зображення автомобільної тематики на одній ігровій лінії. Звичайно ж вам знадобляться гайковий ключ, автомобільні свічки, акумулятор. Але без чого нам ні в якому разі не обійтися, то це без ящика і ключа. Саме вони є нашою головною метою, яка відкриє нам призові ігри.

Як грати?

Перед запуском обертання барабанів відзначте лінії, на які ви хочете зробити ставки. За замовчуванням розмір ставки становить 1 монету. Ви можете вибрати будь-який розмір 1 до 25 монет. Зробити максимальні ставки можливо за допомогою натискання однієї клавіші MaxBet. Запуск гри без вкладень здійснюється за допомогою кнопки SPIN. Після того як ви натиснете її, запуститься обертання барабанів, і на ігровому полі випаде комбінація символів.

Для отримання призових виплат гравцеві необхідно зібрати на одній лінії 3-5 однакових символів. Сума призу залежить кількості однакових картинок та їхньої «вартості». Так, наприклад, для отримання максимального виграшу зберіть на одній лінії 5 “Мерседесів”. До речі, цей символ не тільки приносить гравцеві максимальний прибуток, а й виконує роль дикого символу. Тобто замінює собою будь-яку іншу картинку, створюючи вигідніші комбінації ігрових знаків.

Кількість виграшних комбінацій тут чимала. Докладніше про призові комбінації та виплати ви можете у спеціальній таблиці виплат, яка відкривається натисканням на кнопку HELP. Після випадання кожного виграшного набору символів, ви можете випробувати удачу і, можливо, подвоїти її, зігравши в гру на подвоєння.

Символи онлайн слота

В гральному апараті Гараж це п’ять барабанів та можливість використовувати до дев’яти призових ліній. Вирушивши грати безкоштовно, можна зустріти виключно тематичні зображення: численний інструмент, свічки запалювання та ключі. Символи коробок та замків – бонусні.

Вирушивши в Гараж, автомобіліст знайде багато корисних речей. Головне пам’ятати, що зображення ключів у цій пригоді має особливі можливості. Символ Garage виконує роль Вайлда. Так що в кожній комбінації за участю іконки гральні слоти Garage здійснюють заміни зображень прибутковими.

На барабанах мелькають тематичні символи:

  • Автомобільна свічка
  • Каністра
  • Акумулятор
  • Домкрат
  • Вогнегасник
  • Автомобільні ключі – вайлд
  • Логотип гри
  • Бонусні символи — Скринька та Замок.
  • Додаткові раунди ще краще розкривають тематику симулятора, але про це трохи далі.

Бонусна гра

Є можливість пограти не в одну, а в дві бонусні ігри. Крім того, у вас є шанс щонайменше подвоїти виграну призову суму, зігравши в особливу ризик-гру. Ігровий автомат Коробки це традиційний п’ятибарабанний симулятор. На кожну ігрову лінію (їх тут 9) ставится до 25 фішок. Вартість фішок встановлює сам користувач, вона варіюється $0,1 до $10.

Бонусна гра №1

Коли випаде хоча б три «шухляди», то відкриється бонуска, яка переміститься на другий екран, де з’являться п’ять коробок. Вам належить відкривати їх по черзі. У кожній з цих коробок прихований інструмент, який стане вам у нагоді для ремонту авто.

За ці інструменти, залежно їхньої користі, ви отримуєте різну кількість очок, які накопичуються. Їхня кількість показує особливий індикатор на екрані, він також показує, скільки ще треба зібрати очок для отримання грошового бонусу. Однак коли в черговий раз ви оберете невдалу скриньку, бонуска закінчиться, втім, накопичені очки зберігаються.

Бонусна №2

Для початку другої бонусної гри збирають кілька зображень (3 до 5) замку. У такому випадку на ігровому полі з’являться зображення дверей гаража та 5 засувів, а також два ящики (ліворуч та праворуч). Вгадайте, в якій із ящиків захований ключ. Коли вгадаєте, зніміть 1 нижній замок. Потім вибір шухляди повторить і відкрийте ще 1 замок. І так п’ять разів.

В результаті двері відчиняться, і ви побачите свій приз – автомобіль і відмінний грошовий бонус (множення вашої ставки на 2000!). Якщо ж ви помилитеся і відкриєте порожню скриньку, то бонуска закінчиться, але ви все одно отримаєте бонусні гроші, тому що за кожне вдале відкриття скриньки ви отримуєте грошову винагороду. Всі вони зберігаються на вашому рахунку після бонусної гри.

Ризик гра

Вигравши невелику суму на вдалому спині, ви можете забрати її або зіграти на подвоєння. Щоб випробувати свою удачу, натиснить кнопку RISK, потім на екрані автомата виникнуть перевернуті гральні карти. Одну з них відкриє сам дилер, інші ви. За умо, що відкрита вами картка буде «старшою», ніж дилерська, ваша призова сума подвоїться.

У такому разі ви можете повторити гру, навіть кілька разів, до першого програшу. Однак будьте обережнішими – програш тут означає втрату всього виграшу. Якщо ж у вас із дилером буде «нічия», то вам надасться ще одна спроба.

Резюме

Підсумовуючи все сказане вище, відзначимо, що цей ігровий апарат вигідно відрізняється від аналогічних слотів. В нього щедрі виплати, велика кількість різноманітних призів.

Гральний апарат Garage – відмінна слот-машина для тих гравців, які воліють грати на малих ставках, але багато разів. Граючи тривалий час ви збільшуєте шанси на отримання максимального прибутку з бонусів. Ви також можете грати на мобільному телефоні, не побоюючись, що віддасте віртуальному однорукому бандиту всі свої заощадження, для цього передбачено FUN-режим.