Гральний автомат Crazy Monkey 2

Схожі ігрові автомати:
pirate
fruit-cocktail
Pirate2
sweet-life-2
garage
gnome
Онлайн Демо Игра Остров 2 Без Регистрации
Ігровий Автомат Fruit Cocktail 2

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Igrosoft
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/25

Опис

 Онлайн гра мавпочки 2 без реєстраціїВ області азартної індустрії компанія виробник Igrosoft підтримує незламні позиції серед лідерів. Промовистим підтвердженням може стати ігровий автомат Crazy Monkey 2 без вкладень. Поява цього демо-ігрового автомата у 2013 році стала знаковою серед фанатів.

Симулятор ігрового автомата Мавпочки 2 це гарна ігрова математика та висока виграшна віддача. Серед його опцій: кількість ігрових ліній – 9, кількість ігрових барабанів – 5, а розмір ставки варіює в межах 1 – 25. При цьому є і фрі-обертання в слоті Мавпи 2.

Можливості

  • Bonus: є;
  • Scatter-символ: є;
  • Уайлд: є;
  • Autoplay: є.

Як грати

Безумовно, фірма Igrosoft робить дуже багато для того, щоб гравці мали змогу вирвати перемогу в азартному слоті Crazy Monkey 2 або навіть виграти джекпот. Відмінним доповненням можна вважати цікавий сюжет на тематику тварини, що робить його схожим на інші слоти.

Азартні гравці мають можливість пограти в ігровий автомат Крейзі манки 2 безкоштовно прямо зараз. Ви також матимете можливість грати без вкладень, в ігровий автомат Мавпочки 2 на ноутбуці, планшеті, андроїд, ПК.

Але щоб грати на гроші, доведеться пройти реєстрацію та поповнити рахунок, скориставшись системами проплати. На нашому сайті на вас чекає ігровий автомат Fruit Cocktail 2 в нього можна грати безкоштовно.