Гральний автомат Ramses 2

Схожі ігрові автомати:
unicorn-magic
venetian_carnival
Pirates-Treasures
magic-princess
Magic-Forest
pharaohs-gold
just-jewels
sharky

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Novomatic
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/100

Опис

ramses-2Є в цьому світі шедеври і Ramses 2 це свого роду шедевр у світі гральних автоматів. Сама по собі гра досить цікава, а яскраві та барвисті картинки тільки надають їй ще більше шарму. Тим більше, що йдеться все ж таки про один із найяскравіших в історії людства періодів.

Ігровий автомат Рамзес 2 це загадкові царські гробниці, древні священні тварини, скарабей як символ бога Ра, пустельні краєвиди та споконвічні людські пристрасті. А, як відомо, одна з пристрастей це жага до збагачення, одвічна і давня, як саме життя. Стародавні скарбниці чекають на справжніх сміливців, щоб розкрити свої таємниці, а ключ від скарбниць захований у магічних сплетеннях імовірнісних ліній.

Огляд

Ігровий автомат Ramses 2 без вкладень зроблений у найбільш популярному на сьогоднішній день форматі, тому є дев’ять ліній та п’ять барабанів. Для того, щоб гра стартувала вам потрібно визначитися з кількістю активних ліній і встановити розмір ставки на них. Як тільки на лінії випадають тематичні картинки, означає, що один із входів у скарбницю відкрито.

Символи

Усі найбільш значущі малюнки Стародавнього Єгипту можна побачити за допомогою емулятора Ramses 2. Коли на одній лінії випаде кілька однакових зображень, Ramses 2 заплатить вам. Коли однакових знаків виявиться хоча б п’ять, то ставка гравця може збільшитися на х100 або на х125. Але є ще вежі і піраміди, які здатні збільшити ставку в х500, а зображення верблюдів в х800.

Картинки єгипетських жерців і священних яструбів можуть збільшити ставку в 1500, але найбажаніше зображення це все-таки образ фараона. Коли зображення фараона випаде у кількості п’яти, то ставка помножиться на 9 тисяч це максимально можливий бонус. Скаттер- жук-скарабей, його поява оплачується навіть якщо кілька символів не склалися в одну лінію.

Ризик гра

Ризик гра від «Novomatic» без вкладень майже скрізь стандартна. Перед гравцем відкривається додатковий екран, де з’являються карти, колір яких потрібно вгадати. Щоразу вгадування принесе вам солідний подвійний виграш. Щоправда, промах позбавляє виграшу, але це цілком закономірно. Підходьте до ризику розумно та зможете виграти чимало.

Бонусна гра

Скарабей у Стародавньому Єгипті був наділений магічною силою та здібностями, тому що символізував бога сонця Ра. У цьому відеослоті ця комаха також здатна на справжні подвиги. Якщо хоча б три таких жука з’явиться на екрані, Вам забезпечено бонус у вигляді 15 безкоштовних обертань барабана. У такій грі переможне поєднання оплачується у триразовому розмірі.

Таблиця бонусних коефіцієнтів у грі дуже приваблива, але є деякі суттєві недоліки. Наприклад, у цьому ігровому автоматі немає дикого символу або множника, але є бонусна гра, під час якої виграш збільшується додатково втричі. Також справді високі коефіцієнти оплати виграшних комбінацій, а тому фінансовий потенціал дуже привабливий. На нашому сайті вас чекає ігровий автомат Reel King безкоштовно.