Гральний автомат The Money Game

Схожі ігрові автомати:
sizzling-hot-deluxe
polar-fox
just-jewels
bullion-bars
magic-money
venetian_carnival
Magic-Forest
book-of-ra

➮ Волатильність: ➥ Середня
➮ Виробник: ➥ Novomatic
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/100

Опис

money-gameThe Money Game – ігровий автомат популярного австрійського розробника Novomatic. Чергове найменування із серії гамінаторів, куди також входять такі епічні слоти як Book of Ra, Sharky, Crazy Monkey. Як і інші представники легендарної лінійки, “грошова гра” добре прижилася серед гемблерів на посаду радянського простору.

Спочатку Бакс з’являвся у наземних клубах, а згодом його додавали до своїх бібліотек українські інтернет казино. Це класичний Новоматик з 2D-графікою та традиційним звуковим супроводом. Тематика машини – гроші, багатство, що зрозуміло з його назви.

Огляд

Ігровий автомат Долари без вкладень зі стандартним ігровим полем на 15 символів: п’ять котушок та 3 ряди. Лінії налаштовується: від 1 до 9. У безкоштовній демо-версії можна грати в автоматичному режимі. Реліз гри відбувся ще далекого 2003 року.

Після того, як Greentube та Novomatic підписали партнерську угоду у 2010 році, гральний апарат оцифрували. Заводський показник віддачі The Money Game складає 95,01%. Максимальний множник у грі: 9000х. відноситься до ігор із середньою волатильністю. Комбінації читаються ліворуч і формуються при випаданні двох ідентичних символів у сусідніх позиціях.

Символи

Як і у всіх ігрових автоматах в онлайн серії в The Money Game як дешеві символи використовують номінал карт: 9, 10, J, Q, K, A. Коефіцієнти з випадання з цими знаками: 10 до 250х. дорожчі картинки:

  • Гаманець та монета: 30х до 500х;
  • Долари: 40х до 800х;
  • Мішок та сумка з грошима: 2х до 750х;

Символ із зображенням олігарха: виступає як джокер-замінник (wild) і дарує максимальний множник 9000х. замінює всі елементи, окрім скаттера.

Скаттер – золото знак долара. Він запускає безкоштовні обертання та формує виграшні комбінації з множниками 18х до 4500х.

Панель керування стандартна. Coin Value відповідає за налаштування розмірів кредиту, за допомогою кнопок HOLD вибирається кількість активних ліній, ONE BET та MAX BET – розмір бета, AUTO – автоматичне прокручування.

Бонусна гра

Після кожного виграшного поєднання геймер має шанс збільшити виплату за рахунок ризик-раунду. Для цього необхідно вгадати якого кольору картку з колоди витягне дилер.

Якщо на ігровому полі з’явиться 3 символи $, активується режим безкоштовного обертання. Гравець отримує 15 фриспінів, у ході яких усі виграші множаться на три. Якщо при безкоштовному прокручуванні вдалося знову зібрати три Scatter, тоді налічуються додаткові 15 спинів.

Фріспіни

Щоб розкрутити ігровий автомат Money Game на плюсову сесію, просто необхідно активувати безкоштовні обертання. Без них подолати п’ятивідсоткову математичну перевагу емулятора дуже складно. У середньому фриспіни випадають 1 раз на 150 оборотів кожної з котушок.

Тут і виникає проблема: як активувати додатковий раунд і при цьому нормально заробити на ньому. Пропонуємо використовувати хвилеподібну фінансову систему. Повертайте на 9 лініях на мінімальній ставці по 30-40 разів поспіль, а потім збільште ставку в 5-10, зменшивши кількість смуг до 5 або 7 і крутіть 15-20 разів.

Важливо розрахувати банкрол хоча б на 300 спинів, щоб підвищити шанси активувати безкоштовні обертання. Ігровий автомат Бакси іноді включається до режиму видачі, тому випадання хорошої комбінації розглядайте як сигнал до початку хорошого відрізка. Тестуйте стратегії, граючи безкоштовно на сайті. Ще Ви можете спробувати пограти в симулятор Magic Money безкоштовно.