Гральний автомат Magic Forest

Схожі ігрові автомати:
polar-fox
lucky-ladys-charm-deluxe
win-wizard
xtra-hot
reel-king
sharky
pharaohs-gold
venetian_carnival

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Novomatic
➮ Кількість ліній: ➥ 20
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/100

Опис

Magic-ForestІгровий автомат Magic Forest це творіння компанії Novomatic. Безкоштовний слот Магічний Ліс вже дає уявлення гравцям про тематику.

Виробник додав трохи казкових та магічних елементів у звичайний ліс, що зробило гру особливою та цікавою. Оформлення теж заслуговує на увагу. Символи барвисті і до дрібниць продумані, а фоном гри стала лісова галявина, залита сонцем.

Грати в Magic Forest без вкладень гемблери можуть будь-коли на цьому сайті. Ігровий апарат на кошти доступний в онлайн казино. Це радує тих гравців, хто впевнений у своїх силах, знаннях симулятора та стратегії гри та прийшов за реальними виплатами.

Огляд

Грати в ігровий автомат Магічний Ліс гравці можуть, вибравши найбільш підходящий для себе режим. Безкоштовний симулятор необхідний для новачків азартного світу, гру на гроші варто пробувати досвідченим відвідувачам клубу, які раніше мали справу із симулятором. Але попереднє ознайомлення з емуляторами необхідне обом групам.

Символи

Гра розробники не обділили барвистими символами:

  • казковий єдиноріг,
  • поля чарівного лісу,
  • гном та його житло у потужному дереві,
  • білка,
  • мухомор та жовті нарциси.

Розбавляють гру звичайні карткові символи. Всі символи демо гри створюють виграшні ланцюжки трьома елементами, крім єдинорога, лужка, мухомора, нарциса та дев’ятки.

Спеціальними символами стали Уайльд та Скаттер.

  • Уайлд – єдиноріг. Він буде першим помічником у створенні нових виграшних комбінацій за браком одного із символів. Основною функцією Уайлда є заміна всіх елементів, крім Скаттера.
  • Скаттером став чарівний лужок. Виплата за цей елемент залежить від кількості їх у полі, а не від їхнього розташування. Три і більше розкид починають безкоштовну гру з 15 безкоштовними спинами. Виплати під час фриспінів потроюються.

Ризик гра

Ризик гра у слоті подвоює виграші по комбінації. Грати в слот Магічний Ліс цікаво та просто. Але, щоб геймери почали отримувати реальні виплати, їм необхідно вивчити особливості симулятора. Зверніть увагу також на слот Sizzling Hot Deluxe в який можна грати безкоштовно.