Гральний автомат Pacific Attack

заглушка Схожі ігрові автомати:

geisha-wonders
wild-witches
pandora's-box
Wild Wild West
wild-rockets
tiki-wonders
lucky-angler
ghost-pirates

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Netent
➮ Кількість ліній: ➥ 15
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

pacific-attackДля справжніх чоловіків, поціновувачів зброї та бойової техніки, розробники бренду NetEnt випустили Pacific Attack. Наслідуючи задум програмістів, ви потрапите на діючу лінію фронту, як тільки вирішите грати без вкладень в ігровий автомат Тихоокеанська Атака. Тільки ви будете не рядовим солдатом, а головнокомандувачем повітряного флоту.

Запрошуємо запустити безкоштовний ігровий автомат Pacific Attack на цьому сайті. Ви можете потренуватися в демо грі. Потім перейдіть до реальних ставок, активувавши версію симулятора за гроші. Розгроміть флот супротивника, щоб одержати незліченні призи.

Огляд

Грати в Тихоокеанську Атаку без реєстрації можна у будь-який час, зробивши ставки жетонами на 5 барабанах та 15 лініях симулятора. Поставте монети номіналом 0,01-0,2 цента на активні лінії та запускайте обертання котушок – можливість виграти до 300 000 монет при звичайній грі та до 250 000 ставок під час спеціальної опції лінкору стає реальною.

Бонусна гра та фриспіни

Грати без вкладу можна і під час фриспінів, які запускаються з появою трьох символів співачки. Ви повинні натиснути кнопку “Start Free Spins”, щоб запустити безкоштовні прокручування. Кількість запусків, що залишилися, відображається на екрані, а бонусні спини виконуються автоматично. Усі виграші у відеослоті потроюються.

Хочете пограти, не витративши при цьому жодної копійки? Запускайте на цьому сайті ігровий автомат Пацифік Атак або інші онлайн слоти виробництва NetEnt (наприклад, Gonzo’s Quest). Тільки позитивні враження від гри чекають на вас. Також тут є ігровий автомат Alchemist в який можна пограти безкоштовно.