Гральний автомат Bullion Bars

заглушка Схожі ігрові автомати:

magic-money
queen-of-hearts
Magic-Forest
sizzling-hot-deluxe
ultra-hot
polar-fox
just-jewels
sizzling-hot

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Novomatic
➮ Кількість ліній: ➥ 20
➮ Кількість барабанів: ➥ 3
➮ Дикий символ: ➥ Ні
➮ Максимальний множник: ➥ 10000
➮ Фриспіни: ➥ Ні
➮ Скаттер символ: ➥ Ні
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/100

Опис

bullion-barsЦя гра не раз перевірялась різними азартними комісіями, які змогли з граничною точністю з’ясувати, що Bullion Bars повертає гравцям майже 94% виграшів. Багато в чому такий показник обумовлений наявністю джекпоту. Він випадає лише у тому випадку, коли середня лінія буде повністю зайнята знаками Bullion Bars, а на двох останніх барабанах будуть знаки Bar.

Так, ймовірність випадання такої комбінації дуже мала, але якщо Вам пощастить, Ваша ставка одразу збільшиться у 500 разів. Загалом виграші тут невеликі, а максимальний коефіцієнт до 25 ставок, але є цікава ризикова гра.

Крім того, на всіх двадцяти лініях та трьох барабанах призові комбінації випадають справді із завидною сталістю. Напевно, самий символ, що розчаровує – нулі, навіть якщо їх випаде ціла лінія, вони не принесуть зовсім ніякого доходу.

Огляд

Багато гравців в ігровий автомат Bullion Bars стверджують, що при грі на подвоєння все ґрунтується на успіху. Однак деякі профі які зробили багато чого, розповідають, що за певної вправності можна подвоювати чи не зі 100% ймовірністю.

Кому вірити – кожен обирає сам. У підсумку в ігровий автомат Бульйон Барс без вкладень грають ті, хто встиг скучити за старими слотами, в яких тільки три барабани, або ті, хто вірить у свій досвід і вправність у ризик-грі. Мабуть, єдиним недоліком у порівнянні зі старими симуляторами є відсутність ручки, яку так смачно любили смикати затяті гравці.

Ризик гра

Тим хто захоче зіграти в гру на подвоєння в ігровий автомат Золоті Зливки, то це будь-якої миті можна зробити, просто натиснувши кнопку double. Ця гра примітна тим, що тут потрібно не задіяти інтуїцію, а виключно вправність і спритність рук. Перед Вами постане ступінчаста піраміда, сходи якої з’являються досить швидко.

Якщо Ви встигнете натиснути кнопку в той момент, коли потрібна сходинка буде підсвічена, зможете подвоїти свій виграш у Буліон Барс. До того ж, дається таких спроб десять, а тому навіть найменша ставка може стати несподівано досить великою. Пограйте в ігровий автомат Gold Rally безкоштовно на нашому сайті.