Гральний автомат King’s Treasure

Схожі ігрові автомати:
reel-king
magic-money
ramses-2
magic-princess
unicorn-magic
Alchemist
Sparta
book-of-ra

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Novomatic
➮ Кількість ліній: ➥ 20
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/100

Опис

kingst-reasureПол царства поняття досить умовне, а ось зображення принцеси справді дорогого коштує і може допомогти примножити капітал. Але більше, звісно, порадує зображення короля, який, якщо зірки ляжуть відповідним чином, може принести вам джек-пот.

Ігровий автомат King’s Treasure без вкладень – це повсюдна атмосфера урочистості, розкоші та багатства. Виробник симулятора – Novomatic. Барвисті символи опрацьовані відповідно до похмурої та загадкової епохи Середньовіччя, і єдине, чого немає – це музики, що відповідає епосі. Але це навіть добре, тому що тужлива старовинна музика навряд чи була б доречною.

Огляд

Середньовічне Королівство розроблено у досить звичайному та зрозумілому форматі. Тут є п’ять барабанів та 20 ліній. На будь-якому барабані випадуть дикі символи. Склавшись в один ряд із п’яти штук, викличуть бажаний бажаний джек-пот. Скаттер або знак розкиду приносить вам від 15 до 30 безкоштовних обертань барабана, що для сучасних автоматів взагалі унікальне.

До речі, під час фриспінів скаттер стає диким знаком та доповнює собою виграшну комбінацію. Не вдасться отримати ще більше free spins, але в цьому ігровому автоматі їх і так з надлишком, так що нудьгувати не доведеться точно.

Саме завдяки цій «фішці» компенсується відсутність ризикової та призової ігор, оскільки за тридцятьма обертаннями з двома варіантами дикого символу можна виграти стільки, скільки за наявності п’яти різних призових ігор не виграєш.

Резюме

Ігровий автомат Королівські скарби (King’s Treasure) справді дарує неймовірну атмосферу свята, що наповнює позитивом та святом, а можливість пристойно заробити також принесе чимало задоволення. Тим більше, що виконаний він у класичній кольоровій гамі і буквально зачаровує промальовуванням дрібних деталей, яка змусить посміхатися навіть винятковому песимісту. Тут на сайті є ще ігровий автомат Highway Kings безкоштовно.