Гральний автомат Alchemist

Схожі ігрові автомати:
Sparta
venetian_carnival
lucky-ladys-charm-deluxe
Magic-Forest
unicorn-magic
ultra-hot
polar-fox
book-of-ra

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Novomatic
➮ Кількість ліній: ➥ 15
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 10000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

Креативна компанія Novomatic надає варіант демо-симулятора ігрового автомата Alchemist (2014 року випуску). Це оригінальна азартна забава, опціям якої позаздрять навіть шановні ігрові автомати Queen Of Hearts та Crazy Monkey . Оцініть самі:

  • Бонусна гра: є;
  • Скаттер: є;
  • Wild-символ: є;
  • Режим автоігри: є;
  • Розмір ставки коливається в межах 0.30 – 750.

Ігровий автомат Alchemist має 5 барабанів та 15 ігрових ліній. Розрізняється своєю тематикою (магія) та нестандартним сюжетом та образами. Також не залишить тебе байдужим детальний промальовування та яскравість графіки, об’ємний звуковий супровід та зручність у використанні. А в оформленні слота взагалі не знайти рівних.

Огляд

Alchemist Значною відмінністю віртуальних ігрових залів від офлайн-закладів є можливість грати безкоштовно. У казино онлайн можна грати без реєстрації та без поповнення рахунку в ігровий автомат Алхімік.

До того ж, пограти в демо ігри без вкладень означає ще й дослідити всі особливості механіки обраної гри, але з віртуальними засобами. А значить, онлайн ігри дозволяють не тільки захоплююче та без наслідків для гаманця відпочити, але й покращити геймерські навички, вивчити різноманітні схеми гри.

Резюме

Окремий плюс – можливість грати в гральний апарат Алхімік 24 години на добу, 7 днів на тиждень у чудовій якості. Таке оцінить будь-який користувач. Обертай ігрові котушки – і фонтан адреналіну не забариться. Тут на вас чекає ігровий автомат Xtra Hot.