Гральний автомат Crazy Monkey

Схожі ігрові автомати:
Ігровий Автомат Fruit Cocktail 2
Онлайн Демо Игра Остров 2 Без Регистрации
keks
Pirate2
fruit-cocktail
crazy-monkey 2
pirate
Lucky Haunter

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Igrosoft
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/25

Опис

 Онлайн гра мавпочки без реєстрації Кожен з нас мріє іноді вирватися з порочного виру рутини, пережити неймовірні пригоди. Також відчути себе героєм, який здійснює героїчні вчинки та відшукує скарби. Далеко не всі мають можливість виконати своє бажання в реальності. З появою в компанії Igrosoft автомата Мавпочки будь-хто зможе прокласти свій маршрут до багатств.

У цьому дивовижному первозданному світі можна одночасно і з задоволенням провести час і отримати фінансову користь. П’ять барабанів та дев’ять ліній виплат дають чудові шанси на перемогу. У грі присутній дикий символ, який замінює собою будь-який елемент, який бракує збору виграшної комбінації.

Огляд

Незважаючи на те, що ця гра з’явилася на просторах інтернету, досить давно, інтерес до неї не охолодів і досі. Через свою популярність ігровий автомат Мавпа можна знайти будь-де. Головний персонаж слота: “божевільна”, наполеглива мавпочка, нагодуйте її бананами в бонусній грі та зірвіть величезний куш.

Особливості

Серед інших азартних слотів гра виділяється насамперед своїм героєм. Кумедна Мавпа протягом всієї гри непередбачено корчить пики і кривляється, піднімаючи настрій гравцю і створюючи атмосферу легкості та невимушеності. Більшості людей здається, що мавпочка є лише візуальним ефектом, плід уяви розробників, але насправді вона є символом тріумфу, який приносить джек-поти успішним гравцям.

Символи

Є тут спеціальні символи, які замінюють собою інші відсутні знаки для виграшної комбінації. Вони багаторазово множать фіксований виграш при випаданні певної комбінації. Також виграш в ігровий автомат Мавпочки можна подвоїти за допомогою гри на ризик. У лівій частині екрана з’являється одна відкрита карта, яку гравцеві пропонується побити, вибравши одну із чотирьох закритих (перевернутих).

У разі успіху виграш подвоюється, а у разі програшу “виграні” очки обнулюються. Ігровий автомат Crazy Monkey без вкладень приховує безліч особливостей і сюрпризів, тому освоїти всі тонкощі з першого разу не вийде. Однак це той випадок, коли гра вартує свічок, а щедрий приз витраченого часу та сил.

Бонусна гра

Творці плідно попрацювали над цим елементом гри, він не тільки цікавий у плані виграшу, але й захоплюючий своєю атмосферою і сюжетною опрацьованістю. Випадання трьох бонусних символів, що переносить гравця на ділянку віртуального лужка з п’ятьма мотузками, за будь-яку з яких, за волею гравця, Мавпа може смикнути.

Правильний вибір мотузки, зробить щасливим і гравця, який отримав гроші та мавпочку, зжерти бажаний банан, ось такий взаємовигідний симбіоз мавпочки та людини. Зробивши ж неправильний вибір, ви не тільки перервете бонусну гру, а й нагородите героїню шишкою на лобі, яку залишить ковадло, що впало.

Якщо ж гравець робить правильний вибір, його виграш зростає в геометричній прогресії, а після чотирьох вірних ходів гравець стає учасником супер-гри. Щоб отримати всі скарби диких джунглів, необхідно вибрати один із двох кам’яних статуй, за одним з яких і ховається супер приз.

Для того, щоб розібратися в правилах ви можете зіграти в ігровий автомат Крейзі Манкі абсолютно безкоштовно на цій сторінці. А розібравшись із правилами, ви можете ризикнути на реальні гроші. Щодня хтось зриває величезні куші, і, можливо, серед щасливчиків опинитеся саме ви. Зверніть увагу ще на ігровий автомат Sweet Life 2 у нього можна грати без обов’язкових вкладень.