Гральний автомат Alien Hunter

заглушка Схожі ігрові автомати:

highway-kings
frankie-dettoris-magic-seven
wild-spirit
funky-monkey
easter-surprise
the-mummy
fruit-mania
silver-bullet

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Playtech
➮ Кількість ліній: ➥ 20
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 10000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

alien-hunterAlien Hunter трохи наближає всіх нас до представників інопланетних цивілізацій. Ця гра залишить незабутнє враження на всіх шанувальників, які звикли грати у слоти безкоштовно, а також постійно хотілося погостювати у космосі. Однак навіть коли космічна тема не викликає особливого замилування, цей симулятор цікавий і великими грошовими призами.

Ігровий автомат Мисливець за прибульцями є п’ятибарабанним відеослотом з 20 активними виплатними лініями. Ця гра доступна майже у всіх гральних будинках, що працюють на базі Playtech. Програти можна як у режимі демо, так і на справжні гроші.

Огляд

Як і деякі ігри без вкладень Playtech, ігровий автомат Alien Hunter розрахований на всі групи гравців. Зі ставкою від 1 цента до 5 доларів на 1 лінію ігровий апарат можна назвати універсальним. Що стосується можливих виграшів, то вони хвилюють уяву навіть найдосвідченіших гравців: найбільші виплати сягають 10 тисяч монет.

Для участі у розіграші потрібно зробити додаткову ставку. Потім гравець має обрати 5 цифр. Згодом обертання барабанів з’являться 5 куль, ними розташовані числа. При 100% збігу гравець забере надзвичайний прогресивний джек-пот. 4 влучень із 5 дадуть гравцеві 1% джек-поту. Навіть один правильно вгаданий номер принесе невеликий виграш. Крім системи сучасного jackpot є й інші особливості – wild та scatter, а також bonus та фріспини.

В основній грі основним символом вважається картинка прибульця у клітці. Даний малюнок відіграє роль wild знака, водночас 5 прибульців у клітці дадуть геймеру 10 тисяч монет. Значним вважається і емблема космічного судна, він скаттер. При появі від 3-5 скатерів грайєць набуває прав на фри-спини. У відеослоті відсутня ризик-гра. З головної гри гравець може легко переміститися на бонусний етап.

Бонусна гра

Тут виконані одразу 2 бонус-ігри. 1-я (Egg Collection Bonus Feature) починається у разі, коли на 1-му та 5-му барабанах з’являються малюнки яйця. Гравець запропонують зібрати яєчка, за кожним із яких захований приз. Однак гравець може залишитися порожніми руками: Evil Egg повертає геймера в головну гру.

2-а бонус-гра отримала назву Мисливець за прибульцями. Бонус-раунд стартує після того, як на 2, 3 та 4 барабанах є зображення мисливця за прибульцями. У цьому бонус-раунді гравцеві потрібно зловити 6 інопланетян протягом 10 сек.

Величина бонусу безпосередньо залежатиме від того, скільки прибульців відловить мисливців. Так ігровий автомат не має анімації, але гра захоплює з одного спина. Мабуть, саме геймплей – головна причина популярності цього слота. Подивіться ще на ігровий автомат Big Kahuna у нього можна грати без вкладень.