Гральний автомат Wall Street Fever

заглушка Схожі ігрові автомати:

golden-games
wild-spirit
fruit-mania
gold-rally
блейд
highway-kings
the-mummy
funky-monkey

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Playtech
➮ Кількість ліній: ➥ 5
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

wall-st-fever“Wall Street” – це одна з найславетніших вулиць Нью-Йорка. Саме в цій частині Манхеттена знаходяться офіси найбільших компаній, а брокери щорічно торохтять облігаціями, а також акціями. Якщо зіставляти цей слот та інші від Playtech, стає зрозуміло, що він може здатися вам трохи застарілим.

Так, ви не знайдете тут сучасної графіки, а також яскравої анімації, також тут немає захоплюючих бонус-рівнів. Проте гра все також відноситься до «найпопулярніших азартних ігор» від Playtech. Тут завжди панує атмосфера азарту, оскільки на коні крутяться великі суми грошей.

Огляд

Ігровий автомат Wall st Fever в який можна грати без вкладень це відеослот із 5 барабанами та 5 виплатними лініями. Мабуть, ця класична схема ніколи не застаріє. Геймер зможе виграти джекпот лише тоді, коли зробити найбільшу ставку. Середній розмір джекпоту 144 000 доларів, а найбільший – 713 000. Незважаючи на красу, гральний апарат не має особливостей. У грі є скаттер та дикий символ, а також гравці можуть отримати фріспіни.

Для початку основної гри потрібно натиснути кнопку Spin. Слід звернути увагу, що ви не зможете змінити розмір ставки. У цьому відеослоті використовують закріплені ставки 10 центів на 1 активну лінію. Однак, ви можете вибрати число ліній, які будуть активні. Це означає, що ваша ставка складатиме 10-50 центів.

Мрія кожного азартного гравця це джек-пот. У цьому слоті головне виграшне поєднання 5 символів вуличного показника Wall St. Також хотілося б відзначити, що цей значок також дикий. Стрілки у вигляді кола з наступним написом “Free Spins” – це символи фрі-спінів. Якщо ви зможете зібрати 3 таких символи, отримайте 5 обертів, якщо 4 – 15 обертів, 5 – 50 безкоштовних спинів. Крім того, ви можете випробувати своє щастя у бонусному раунді.

Бонусна гра

У грі в ігровий автомат Лихоманка Уолл Стріт гравець знайде символ у вигляді зигзагу, що є уособленням зміни біржових індикаторів. Якщо ви зможете зібрати 3 і більше зигзагів на діючій лінії, гра перейде в бонус-гру. На цьому етапі ви опинитеся в кабінеті брокера, він запропонує вам вибрати 1 із 6 папок, що містять фінансову звітність за вашими вкладеннями. Відкривайте папку і дивіться, чи прихильна до вас удача.

Ігровий автомат Wall Street Fever схожий на аналогічні розробки компанії, що відбувалися раніше. Слід визнати, що ця гра не має покупки бонусів і спеціальних опцій. Проте вже кілька років вона входить у найпопулярніші ігри Playtech. Зверніть увагу на ігровий автомат Polar Fox в нього можна пограти на цьому сайті абсолютно безкоштовно.