Гральний автомат Funky Monkey

Схожі ігрові автомати:
блейд
wall-st-fever
alien-hunter
wild-spirit
global-traveler
frankie-dettoris-magic-seven
elektra
highway-kings

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Playtech
➮ Кількість ліній: ➥ 1
➮ Кількість барабанів: ➥ 3
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 2500
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/100

Опис

funky-monkeyІгровий автомат Funky Monkey є класичним слотом від компанії Playtech. Ця гра відноситься до тих слотів, за якими багато хто відчуває ностальгію. Цей симулятор у стилі казино Лас-Вегаса все ще залишається дивним. Здавалося б, у грі немає нічого особливого, але шанувальники продовжують грати із задоволенням.

Відеослот Фанки манки реалізований у живих та яскравих відтінках. Хоча цей ігровий автомат відноситься до класичних ігор, його розробники змогли зробити його досить ефективним. Чого вартий символ самої мавпи, одягненої в темні окуляри.

Огляд

Віддаючи перевагу класичним ігровим автоматам, забудьте про симулятори з масою виплатних ліній. У слоті Фанки манки лише 1 лінія виплат і 3 барабани. Звичайно, тут вам доведеться обійтися без спеціальних символів, на кшталт скатерів та диких символів. Немає у грі Funky Monkey і бонус-рівня. Все досить просто, але азартно, оскільки максимальна сума виграшу 2,5 тисяч монет.

Символи

Головний знак це символ барабанів. Тут все просто: вам потрібно зібрати 3 барабани та отримати приз. Також свою увагу слід звернути на те, що сума залежить від зробленої вами ставки. Для отримання максимальної суми виграшу вам слід переконатися, що вашу ставку зроблено за третьою категорією виплатної таблиці. Вона буде виділена за допомогою жовтого кольору.

Максимальна сума ставки в основній грі15 євро. Втім, геймери з обмеженим банкролом також можуть спробувати досягти успіху в цьому слоті, адже мінімальна сума ставки – 1 цент. Вам також може здатись, що ігровий автомат Фанкі манкі нічим не примітний серед іграшок від Плейтеч. Можливо, ви думаєте правильно, але він має безліч незаперечних переваг.

Наприклад, ви завжди можете попрактикуватися у грі, причому абсолютно безкоштовно. Слот доступний у режимі Fun Play Mode. Крім того, хотілося б відзначити, що прогресивні ігри від Playtech не потребують переходу в режим під назвою Real Money Gambling.

Резюме

Така шалена популярність даного слота, виконаного в класичному стилі, пояснюється тим, що більшість гравців в аналогічні ігри грали ще у 90-х роках у реальних залах. До цього далеко не кожен геймер хоче витрачати свій час та вивчати правила сучасних слотів. Для цієї категорії геймерів гри на зразок Funky Monkey – оптимальний варіант. Бажаючі можуть пограти ще ігровий автомат Global Traveler без вкладень.