Гральний автомат Elektra

заглушка Схожі ігрові автомати:

funky-monkey
fruit-mania
блейд
silver-bullet
global-traveler
golden-games
gold-rally
wild-spirit

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ PlayTech
➮ Кількість ліній: ➥ 20
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Ні
➮ Максимальний множник: ➥ 5000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

elektra Черговий відеослот компанії PlayTech за мотивами знаменитих коміксів компанії Marvel спеціально для геймерів в ігрові автомати. Гра про симпатичну дівчину Електру, яка наповал руйнує не лише красою, а й смертоносною зброєю з оснастки японських ніндзя.

Сюрікен для метання, а також мечі сай, у тому числі арбалет – це її найкращі друзі. Дизайн цього ігрового апарату виконаний у темних кольорах. Серед яких не відразу видно Elektra, майстриня маскування, тут музика, що нагнітає обстановку, все це створює відчуття, що за вами зараз хтось стежить.

Огляд

Коли ви запустите ігровий автомат Elektra, ви не побачите ні 1 із 5 барабанів. Тут лише зброя та знаки карт. Ви повинні по 20 лініях збирати виграшні комбо. Мінімальна кількість однакових зображень поспіль для виплати – 2.

Наприклад, за два знаки браслетів або японських талісманів ви отримаєте одночасно дві ставки на лінію. А за два сюрікени або арбалети – 3. Один із найкращих для геймера знаків – японські мечі сай. За лінію цих дрібниць ви отримаєте 5 тисяч ставок це найбільша виплата, яку дає цей ігровий автомат.

Крім того, особливо ласий шматок для гравця – можливість виграти прогресивний джек-пот. У кожному зі слотів, зроблених за коміксами Marvel, завжди розігруються 4 джекпоти. Вони накопичуються зборами за ставками всіх геймерів, що обертають барабани із супергероями Marvel.

Чи можете ви уявити собі, які суми щоденно накопичуються? Можливо, 1 приз чекає на вас. Джекпот можна виграти під час фріспінів. Будь-який із бонус-запусків може пропустити вас у спеціальну гру, де необхідно визначити три поля з однаковими зображеннями.

Символи онлайн слота

Ігровий автомат Електра безкоштовно має 2 спеціальні символи: портрет Електри, це дикий знак – він встає на місце будь-якого іншого символу, за винятком скаттера. Головна героїня може випадати лише на 3 з 5 барабанах. Скаттер з логотипом у вигляді букви “E” запускає бонус-гра. Вам належить вибрати зброю для героїні, це визначить кількість бонус-спінів та коефіцієнти виплат під час фрі-спінів.

Бонусна гра

Ще одна тонкість бонус-ігри полягає в тому, що портрет Електри не лише WILD, а й символ розкиду. Тобто, вона займає цілий барабан. Крім того, обрана перед початком гри зброя зможе замінити на барабані малюнки двох інших зброї, які ви не стали вибирати.

Резюме

Любителі слотів від PlayTech відзначають чудову графіку слотів із супергероями Марвел. Вони мальовничо анімовані, кожен відеослот має свою особливість у геймплей. Від інших електро відрізняє можливість вибирати режим бонус-спинів. Кожен може собі визначити самостійно, яка з бажаних зброї дає більший дохід або кожен просто брати її в настрої. Тут на вас чекає ігровий автомат Fruit Mania в нього можна пограти без вкладень.