Гральний автомат Silver Bullet

заглушка Схожі ігрові автомати:

блейд
easter-surprise
highway-kings
wall-st-fever
golden-games
the-mummy
gold-rally
alien-hunter

➮ Волатильність: ➥ Середня
➮ Виробник: ➥ Playtech
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Ні
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

У салуні постійно галасливо, а також весело. Гравець в онлайн слоти зможе пропустити по склянці віскі разом з іншими завсідниками закладу. Головне, щоб все не скінчилося бійкою та перестрілкою з револьверів! Ігровий автомат Silver Bullet розрахований на любителів вестернів, а вони приваблюють не кожного. Навряд чи симулятор зацікавить досвідченого геймера, який ніколи не захоплювався історіями про ковбоїв.

Огляд

silver-bulletSilver Bullet – це 5-барабанний слот Playtech. Геймери можуть робити ставки на 1-9 виплатних ліній. На жаль, ігровий автомат Срібна куля не має особливих опцій, мало чим відрізняючись від інших слотів цієї категорії. Безперечно, відсутність бонус-рівня, ризик-ігри та фріспінів роблять задоволення від гри трохи прісною.

Однак не варто вважати, що в цьому емуляторі немає нічого симпатичного, крім цікавої тематики. До переваг ігрового автомата можна віднести значну таблицю виплат: грошовий приз передбачається за комбо з трьох будь-яких піктограм, причому всі вони в Silver Bullet – тематичні, немає карткових зображень.

Символи онлайн слота

У головній грі найціннішими знаками є зірка шерифа, бочка та револьвер. Дикий символ – це зірка шерифа, він може набувати будь-яких значень. Револьвер це скаттер; комбо із 5 револьверів помножить мультиплаєр у 100 разів.

Що ж до дерев’яного барила, то він може дати найбільший виграш. 5 таких знаків на 1 активній лінії виплат дозволять заробити 10 тисяч монет, а за найбільшої ставки в 5 доларів виграш складе 50 тисяч, що досить багато!

Jackpot

Одна з досить приємних особливостей – можливість виграти сучасний джек-пот – Side Pot Jackpot Lottery. 8 Dollar Ball Progressive Jackpot – це гра лотерейного типу, що проводиться одночасно з головною грою. Геймер пропонує вибрати 5 номерів з 49 цифр, і після запуску барабанів 5 номерів з’являться автоматично. Якщо всі цифри будуть вгадані правильно, отримаєте 8 Dollar Ball Jackpot.

Клавіша запуску лотерейної гри розміщується у верхньому правому кутку. Хочете відзначити, що система може вибрати випадкові 5 чисел по геймеру. Лотерея запускатиметься і далі при будь-якому обертанні, поки людина не вимкне цю опцію.

Резюме

Silver Bullet не викликає подиву чи захоплення – нічого особливого в цьому слоті немає. Залишається тільки здогадуватись, чим могла ця азартна машина залучити гравців. Загалом він мало чим відрізняється від своїх 9-лінійних суперників виробництва Playtech: Highway Kings, King’s Treasure, Silent Samurai.