Гральний автомат Gold Rally

заглушка Схожі ігрові автомати:

fruit-mania
highway-kings
global-traveler
frankie-dettoris-magic-seven
silver-bullet
easter-surprise
wall-st-fever
alien-hunter

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Playtech
➮ Кількість ліній: ➥ 8
➮ Кількість барабанів: ➥ 3
➮ Дикий символ: ➥ Ні

Опис

gold-rallyВи готові до пригод, а також до ігри в ігрові автомати? Ви взяли кирку та лопату? Тоді вперед, настав час шукати скарби, тому що в слоті Gold Rally золото дістанеться всім! На барабанах даного автомата ви знайдете предмети, необхідні для пошуку золота: кирка, динаміт, револьвер тощо.

Граючи в цей ігровий автомат, ви відчуєте себе десь глибоко під землею у шахті золотоносної копальні. Трохи похмура картина чудово розбавлена барвистими персонажами три мисливці за золотом. Вони будуть супроводжувати вас весь час, поки ви гратимете.

У Gold Rally творці змогли передати атмосферу, що відповідає часом золотої лихоманки. Ця гра без вкладень без жодних сумнівів припаде до душі всім шукачам пригод, а також шанувальникам американського кінематографу двадцятого століття.

Огляд

Ігровий автомат Gold Rally це захоплюючий прогресивний симулятор, що має 3 барабани та 8 виплатних ліній. У грі використовуються фіксовані ставки 2 долари на 1 виплатну лінію. Однак якщо ви прицінюєтеся до джек-поту, що постійно зростає, то обов’язково варто робити максимальну ставку і активувати всі виплатні лінії.

Ім’я власника джекпоту стає відоме в середньому 1 раз на 2 місяці. Середній jack pot – 830 000 доларів. Однак варто відзначити, що одного разу jackpot виріс до рекордної суми 1,6 мільйона доларів. Тільки уявіть, які емоції відчув новий мільйонер, ви можете теж!

Якщо ви мрієте про п’ятизначні виграші, тоді ставте на всі виплатні лінії. Слід пам’ятати про те, що jackpot виграє той, хто заповнить усі 9 клітин грального апарата скаттерами. Скаттер тут зображення ваги. Основна гра потішить вас приємною графікою та симпатичною анімацією. Однак відсутність фрі-спін трохи псує враження від зображення ваги.

Бонусна гра

Бонус гра це одна з особливостей Gold Rally. Активувати бонус-раунд можна, якщо заповнити всі 4 кутові клітини картинками, на яких зображено динаміт. В рамках бонус-рівня ви отримаєте карту, де є всі ходи шахти. На карті 6 пунктів, де можна копати, потрібно вибрати 2 з них і почати шукати золото.

Резюме

Ігровий автомат Золоте ралі вже кілька років один із хітів онлайн казино, що мають на базі Playtech. Без сумніву, запорука успіху цієї гри – прогресивний джек-пот, що швидко росте. Можливо, золота лихоманка заразна, будьте обережні у пошуках дорогоцінного металу, що таке бажане! У нас є цікавий симулятор, такий як ігровий автомат Golden Games ви можете грати безкоштовно.