Гральний автомат Fruit Mania

Схожі ігрові автомати:
gold-rally
golden-games
easter-surprise
highway-kings
funky-monkey
wild-spirit
global-traveler
frankie-dettoris-magic-seven

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Playtech
➮ Кількість ліній: ➥ 5
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 5000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

fruit-maniaВже багато десятків років фруктові слоти вважаються обов’язковою частиною будь-якого грального будинку, як наземного так і онлайн. Ця класика, що не старіє, по праву взяла своє місце в історії всесвітнього гемблінгу. Втішно, що фруктові ігрові автомати не втрачають своєї актуальності і зараз.

Програмери компанії Playtech віддають належне традиційним іграм типу Фрутоманії. Цей вічний ігровий автомат розфарбували найновішими фарбами. Він став більше відповідати сучасним вимогам, але не втратив своїх найкращих властивостей. Гра без вкладень повинна сподобатися всім геймерам зі стажем. І якщо ви пам’ятаєте час, коли схожі слоти були в ігрових залах, то це ваша гра!

Огляд

Fruit Mania – 5-барабанний гральний апарат у якому ставки можна робити миттєво на 5 ліній виплат. Основна перевага Фруктової манії – сучасний джек-пот, що безперервно зростає. У середньому джек-пот виграється раз на чотири дні. А максимальний за величиною дохід в онлайн-грі становив приблизно 110 тисяч доларів.

Так що ігровий автомат Fruit Mania це не лише яскраві малюнки смачних фруктів, а й великі гроші! В іншому він схожий на класичні симулятори, а також традиційні ігри. У той же час родзинку дає наявність скатерів, фріспінів та бонус-раундів.

У слоті застосовуються фіксовані ставки у розмірі 25 центів на будь-яку лінію. Отже, максимальна ставка 1,25 кредитів. Якщо ви маєте намір відкрити сезон полювання на джекпот, вам потрібно буде зробити максимально можливу ставку. В іншому випадку ви матимете можливість виграти «тільки» найвидатніший приз у 5000 монет.

До речі, головна комбо гри Fruit Mania – 5 вишень. Джек-пот буде вашим, якщо 5 вишень з’являться на 5-й лінії виплат. Великодушні призи передбачаються за коктейлі з інших фруктів. Роль скаттера в цьому слоті відведена зображення склянки з коктейлем, їх потрібно зібрати не менше трьох.

Бонусна гра

Бонус знаком у Фрутоманія вважається картинка сонечка. Бонус-раунд включається в тому випадку, якщо геймер збирає 3 сонечка на 1 з активних рядів. Серед зображень сонця не має бути інших символів. У рамках бонусної гри вам запропонують виготовити свій коктейль із смачних фруктів. Виберіть по 1 фрукту по кожній лінії та отримайте приз. Після завершення бонус-раунду вас перетягнуть у режим головної гри.

Ігровий автомат Фрутоманія без вкладень – відмінна гра, яка заповнить вашу оселю яскравими фарбами. Творці компанії беззастережно вгадали із цим емулятором. Цей сучасний слот можна зустріти майже у всіх онлайн казино, що діють на базі Playtech. Однак визнаємо, що загалом Fruit Mania мало чим відрізняється від інших 5-барабанних слотів із 5 виплатними лініями на зразок Wall st Fever, а також Diamond Valley.