Гральний автомат Golden Games

заглушка Схожі ігрові автомати:

fruit-mania
highway-kings
global-traveler
wild-spirit
easter-surprise
gold-rally
wall-st-fever
elektra

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Playtech
➮ Кількість ліній: ➥ 25
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 10000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

golden-gamesІгровий автомат Golden Games добре оформлений. Відповідно до своєї тематики, всі знаки анімовані. Коли, наприклад, випадають зображення з баскетбольним кільцем – мчить м’яч. Цей плід робіт фірми PlayTech має 25 ліній та 5 барабанів. Ви можете ставити на 1 лінію ставку у розмірі 1-10 монет. Найбільші монети – 5 доларів.

У цьому слоті ви не знайдете символів із колоди карт, замість них знаходяться емблеми олімпійських видів спорту, зазвичай золоті. Ці зображення найчастіше, однак, як не важко здогадатися, не надто оплачувані. Наприклад, за силуети людини зі шпагою вам дадуть 7-100 BET.

Огляд

Різнокольорові картинки зі спортивними атрибутами обіцяють вдалому гравцю ще більше. За лінію зі знаків штанги в 250 кілограмів – цілих 200 bet, за тенісні ракетки – аж 400. Призові комбо, до того ж, із картинок зі спортінвентарем складаються при збігу як мінімум 2 однакових снарядів на самому початку лінії.

Знак розкиду виконаний із дуже гарною анімацією – це молодий метальник диска. Він може дати вам 1-250 загальних ставок за 1 спину. Символ розкиду необов’язково має бути на 1 лінії, головне – щоб ці картинки випали різних барабанах. Найочікуваніший гравцями малюнок – це медаль із наступним написом – “Golden games”.

Речиця Чемпіонська, оскільки за п’ять таких медалей належить джекпот у 10 тисяч ставок. До того ж це WILD, він може заміняти інші картинки, окрім метальника дисків та олімпійського вогню. Олімпійське полум’я, до речі, дарує щасливцеві безкоштовні обертання, під час яких усі виграші зростають у 2 рази.

Ризик гра

Будь-який спортсмен розуміє, що немає межі бездоганності. І якщо результат не влаштовує, потрібно намагатися його підвищити. Тому ризик-гра тут дуже актуальна. Вам не подобається виграш після ще 1 спина? Його можна збільшити.

Звичайно, ви ризикуєте піти ні з чим, тому більші суми краще забирати і не намагатись подвоїти. А з маленькими злочинами не ризикнути. Спробуйте вгадати колір червоний чи чорний? Якщо вийде – ваш приз стане вдвічі більшим, і ви зможете ризикувати далі або зупинитися на досягнутому.

Резюме

Ігровий автомат Golden Games, безумовно, гідний золотої медалі за свою красиву графіку та відповідність до теми. Срібна медаль за різноманітність. А ось бронзову медаль давати нема за що, адже серйозних недоліків ігровий автомат Золоті ігри без вкладень немає.

І якщо ви бачите, що навіть бронза вважається для нього невисокою нагородою, то можете уявити, наскільки високоякісний даний гральний апарат. Вам сподобається ігровий автомат Greengrocery ви можете пограти в нього безкоштовно.