Гральний автомат Highway Kings

заглушка Схожі ігрові автомати:

the-mummy
alien-hunter
silver-bullet
funky-monkey
frankie-dettoris-magic-seven
wild-spirit
elektra
fruit-mania

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Playtech
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

highway-kingsДивно, але це досить проста азартна гра без вкладень захоплює інтерес з перших миттєвостей. Після будь-якого обертання тягне здійснити ще 1, і так до безкінечності. Крім того, життєрадісна музика у стилі кантрі ідеально поєднується з грою. Ігровий автомат Highway Kings 5-барабанний слот із 9 виплатними лініями. Ставки можуть досягати 45 доларів, що ідеально підходить хай-ролерам. Крім того, можлива ставка в 1 цент на 1 лінію дозволяє грати і початківцям.

З безперечних переваг гри підкреслимо об’ємну виплатну таблицю. В слоті немає рядових карткових знаків – всі малюнки повністю відповідають тематиці слота. Виграшні комбо випадають майже при кожному спині, щоправда, багато хто з них ледве окупає зроблену ставку.

Гра Королі шосе має кілька особливостей. По-перше, це існування дикого символу – червона вантажівка, а також скаттер це глушник. По-друге, мисливці за джек-потами можуть дізнатися успіх у Side Lottery 8 Dollar Ball Jackpot.

Огляд

У головній грі що має ігровий автомат Королі шосе основними символами є вантажівки, що навряд викликає подив. Найбільші виплати дають перегони на вантажних авто. Колона з 5 червоних машин коштуватиме 10 тисяч монет, 5 жовтих вантажних машин 5000, а комбо з 5 зелених тягачів збагатять геймера на зайві 2000 монет.

Великодушними призами нагороджується і гравець в ігрові автомати, який зібрав кілька скатерів. У разі явища 5 скатертів плата провадиться у співвідношенні 100:1! Звичайно, буває це дуже рідко, проте немає нічого нездійсненного. Синхронно з головною грою Королі шосе проводиться розіграш сучасного джекпоту 8 Dollar Ball. Шанувальники ігор Playtech вже добре знайомі з цією цікавою системою.

Перед стартом гравець кладе 1 долар у призовий фонд та обирає 5 чисел. Потім на дисплеї з’являються 5 куль, на яких числа вони можуть перетворити геймера на мільйонера. 5 із 5 попадань прирівнюються сучасному джек-поту! 4 з 5 правильно вгаданих числа винагородять геймера 1 відсотком від джек-поту.

Резюме

При швидкому проходженні 9-лінійних слотів від Playtech мимоволі приходиш до рішення, що Highway Kings мало чим відрізняється від інших. Насправді, у всіх непрогресивних автоматах цієї категорії використовується той самий геймплей.

Тим не менш, без Highway Kings вже важко уявити будь-яке онлайн казино. Цікава автомобільна тематика та простота зробили цю гру неймовірно популярною. На вас чекає ігровий автомат Elusive Gonzales з безкоштовною грою.