Гральний автомат The Mummy

заглушка Схожі ігрові автомати:

gold-rally
fruit-mania
wall-st-fever
wild-spirit
easter-surprise
блейд
global-traveler
alien-hunter

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Playtech
➮ Кількість ліній: ➥ 25
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ НІ
➮ Максимальний множник: ➥ 10000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/100

Опис

the-mummy Усі 3 частини саги “Мумія” стали повноважними блокбастерами. Безбаштові пригоди героя Брендана Фрейзера захоплюють нас у таємничий світ античності, де правителі нелюдяно поводилися зі своїми противниками, перетворюючи їх на мумії. Тільки ці мумії іноді оживають та повертаються, щоб відплатити тією ж монетою. І любителям грати в азартні ігри пропонується згадати цей чудовий кінофільм та спробувати зупинити безжальну мумію.

Ігровий автомат Мумія просто не може не сподобатися любителям однойменного кіно. Якщо ви гідно оцінили хоча б одну з частин пригодницької кінострічки, ви вже не зможете відволіктися від слота. Відеоігровий автомат The Mummy без вкладень обов’язково сподобається досвідченим гравцям. Він дійсно унікальний: безліч бонусів та чудова аркадна частина виділяють онлайн слот із більшості ігор.

Огляд

Mummy – 5-барабанний ігровий автомат із 25 лініями виплат. У цій грі компанії Playtech на барабанах ви побачите відомі по фільму знаки, включаючи короля Скорпіона, невірну дружину фараона, а також героя Брендана Фрейзера та Рейчел Вайс. Крім цього, виграшні комбінації складаються з додаткових символів: пістолетів, саркофагів тощо.

Онлайн слот може показатися недосвідченим шанувальникам гри в трохи складним. Визнаємо, що вам потрібно вивчити правила та особливості головної та бонусної гри. Додаткові знаки мають свою специфіку, отже, їх треба пам’ятати.

Перед пуском барабанів необхідно зробити ставку. Розмір ставки коливається від центу до 1 долара на 1 лінію. А це означає, що найбільша сума на всі лінії – 25 доларів.

У головній грі ви зможете непогано підзаробити. Для цього потрібно скласти комбінацію із особливих символів. Зауважимо, що дикий знак (мумія) досить рідко приходить. Найчастіше гральний апарат показує і скаттер, що помітно збільшує можливий виграш. Крім того, буває бонусний тур, що запускається, під назвою Lost City. Запуск бонус-раунду здійснюється несподівано за принципом Random Play.

Бонусна гра

У бонусному рівні ви опинитеся в потайній кімнаті втраченого містечка. У ній вам належить вибрати одну зі скринь зі скарбами. У будь-якому ящику перебуває особлива винагорода. Ваша мета – підбирати ці речі щоразу, коли запускається бонусний раунд. Об’єктів лише 8.

Фриспіни

У слоті Мумія вам щохвилини будуть випадати спеціальні символи, що активують бонусні раунди. До того ж, граючи на реальні гроші, ви зможете отримати право на безкоштовні обертання, коли на барабанах 1,3 та 5 з’явиться картинка повітряної кулі. Вам нададуть 5 безкоштовних спинів та 1 супер-пупер спин. Коли слот, що обертається, на барабанах будуть дикі символи, які розмістяться у випадковому розпорядку.

Резюме

Загалом, ігровий автомат Mummy без вкладень цілком відповідає концепції компанії Плейтеч. В останні роки автори фірми ставили на сучасний підхід, прагнули того, щоб їх товари виходили за межу звичайних ігрових машин. Вони змогли – Мумія одразу отримала клієнтів казино онлайн, які працюють на платформі Playtech. Зверніть увагу на ігровий автомат Sparta від Новоматік.