Гральний автомат Gnome

Схожі ігрові автомати:
garage
Ігровий Автомат Fruit Cocktail 2
crazy-monkey 2
sweet-life-2
ігровий автомат Крейзі Манкі
Ведмідь
Онлайн Демо Игра Остров 2 Без Регистрации
fruit-cocktail

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Igrosoft
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 5000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/25

Опис

Gnome Герой гри Гном працює у шахті не покладаючи рук, адже, на його думку, золота багато не буває. Ігровий автомат Gnome дуже популярний серед гравців, частково завдяки чудовій бонусній грі. Для початку гри потрібно просто встановивши лінії та ставок, почати крутити барабани, натиснувши Старт.

Зверніть увагу на парасольку, що з’являється за певної ставки, вона служить захистом у бонус грі. Кредити, які даються для гри безкоштовні, так що заробити тут не вийде, а ось навчитися грі дуже навіть!

Символи

На п’яти барабанах онлайн слота з’являються предмети, необхідні для роботи в шахті – кирки, каски, ліхтарі. Вишикуючись у ланцюжки з першого, або п’ятого барабана символи приносять умовні гроші. Про їхню вартість дивіться, натиснувши на допомогу.

Символ із зображенням голови гнома – WILD. Може грати як ланка будь-якого ланцюжка, крім найдорожчих символів, логотипів, що мають ігровий автомат Гном.

Бонусна гра

Три і більше символи розкиду, візків, запустять бонусну гру в ігровий автомат Вагонетки без вкладень. У ній Гном потрапляє до запущеної шахти з п’ятьма візками над нею. Потягнувши за мотузку, тачка перевертається, і з неї або падає зливок золота, який гном дбайливо кладе в рюкзак, а вам на рахунок нараховуються credits, або бруд, що обливає гнома і гра закінчується.

Парасолька, якщо вона є, врятує від однієї такої «грязьової ванни». У другому рівні гри, куди ви потрапите тільки після успішного проходження першого рівня, потрібно вибрати з двох скриньок ту, яка зі скарбом.

Ризик гра

Всі кредити, крім тих, які отримані в «шахті», можна подвоїти гру, що вибрала. У ній потрібно вибрати з чотирьох карт ту, яка вище за запропоновану дилером. Як і інші ігрові автомати від Ігрософт, на сайті грають на фішки без реєстрації! Подивіться ще на ігровий автомат Скелелаз безкоштовний.