Гральний автомат Pirate

Схожі ігрові автомати:
sweet-life-2
crazy-monkey 2
ігровий автомат Крейзі Манкі
Ведмідь
Lucky Haunter
garage
Онлайн Демо Игра Остров 2 Без Регистрации
Pirate2

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Igrosoft
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 5000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/25

Опис

Справжніх авантюристів та мисливців за пригодами кличуть у захоплюючу подорож до демо ігрового автомата Пірати. Це віртуальна піратська поїздка незліченними багатствами зможе роздобути цілком реальні грошові виплати.

Pirate Досить прості класичні налаштування, що має ігровий автомат Pirate, дозволять почати гру без проблем. Потрібно лише активувати непарні ігрові ряди з дев’яти і розмістити на них ставки. Головне правило піратів – щедрість, тому не скупіться ні на суми bet, ні на їхню кількість.

Всю піратську символіку представлено на п’яти барабанах :

  • скриньки зі скарбами
  • корабельні гармати
  • бочки з ромом
  • лютий піратський капітан.

Однакові картинки від 2-3 штук дозволять поповнити свою скриню із золотом, а «дикий» символ грального автомата Пірат без вкладень цьому сприятиме.

Бонусна гра

Відразу три скрині зі скарбами почнуть бонусний період, у якому геймеру належить гонка за скарбом. Якщо знайдених багатств у бонусній грі здасться гравцеві недостатньо, можна спробувати обіграти пірата в кістки. Умови дуже прості – потрібно вгадати-парне чи непарне число випаде на кубику.

У разі правильної відповіді весь банк гри побільшає вдвічі, а у разі програшу – доведеться йти з піратського корабля ні з чим. Тому онлайн казино радять не поспішати з грою на подвоєння і подумати двічі.

Як грати

Грати можна як безкоштовно так і на реальні гроші. Якщо з другим варіантом все зрозуміло, умови тестування безкоштовної версії не всім відомі. Все просто!

Демо-режим запускається лише однією кнопкою в меню, причому не потрібно ні реєстрація, ні поповнення депозиту. Це відмінний спосіб дізнатися слот зсередини і добре підготуватися перед грою на реальні фінансові ставки. На цьому сайті на вас чекає ігровий автомат Острів 2 від Ігрософт та Pirate 2 в який можна грати без вкладень.