Гральний автомат Island 2

Схожі ігрові автомати:
gnome
crazy-monkey 2
pirate
Pirate2
Rock
Ведмідь
sweet-life-2
Ігровий Автомат Fruit Cocktail 2

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Igrosoft
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є

Опис

 Онлайн Демо гра Острів 2 без реєстраціїПродовження захоплюючих пригод на безлюдному острові чекає гравців в ігровому автоматі Острів 2. Щоб відчути себе Робінзоном Крузо, достатньо активувати з дев’яти можливих потрібну кількість ігрових рядів і розмістити на них ставки.

Для цього потрібно дочекатися збігу кількох однакових зображень – дельфінів, пляшок із записками, морських черепах та інших. У розділі виплат можна дізнатися про номінальну вартість усіх комбінацій докладніше.

Кожен вдалий збіг відкриє можливість подвоїти весь призовий фонд. Спеціальний бонусний раунд відкриють три картинки з дельфінами. За його сюжетом гравець повинен допомогти відважному моряку, який потрапив у аварію корабля, потрапити на острів з мінімальними втратами.

Безкоштовна гра

Збираючись добре заробити, граючи в ігровий автомат Island 2, не варто забувати і про можливість безкоштовного тестування. Казино пропонують скористатися цією опцією навіть тим, хто ще не має облікового запису в системі.

Така тактика докладно ознайомить гравця з особливостями автомата та створить більше шансів на виграші в оригінальній версії. Зверніть увагу на ігровий автомат Полунички від Ігрософт в який можна грати без вкладень на нашому сайті.