Гральний автомат Sweet Life 2

Схожі ігрові автомати:
pirate
Lucky Haunter
garage
Онлайн Демо Игра Остров Без Регистрации
fruit-cocktail
Онлайн Демо Игра Остров 2 Без Регистрации
Ігровий Автомат Fruit Cocktail 2
Pirate2

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Igrosoft
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/25

Опис ігрового автомата

Настав час випробувати безкоштовний ігровий автомат Sweet Life 2 на нашому сайті. Маса позитивних емоцій, гарна порція азарту та швидкі виплати Вам гарантовані. Відпочинок на природі як ніщо інше покращує настрій, додає зусиль і відволікає від рутини. Ось тільки не часто більшості з нас може пощастити відсторонитися від побутових турбот і вирушити на природу, щоб насолодитися її насиченою красою та затишком.

Огляд грального апарату

 Онлайн Демо гра Ведмідь 2 без реєстраціїЗа допомогу в облаштуванні господарства цей привітний Хазяїн тайги готовий стати вам добрим другом та помічником. Під господарством Топтигін має на увазі, звичайно ж, бджолину пасіку, за якою стежити так і не навчився. Саме її гостям відео слота і належить оновлювати, удосконалювати та облаштовувати за допомогою виграшних символів, основна частина яких належить спеціальному бджільництву.

Бонусна гра

Отримати доступ до бонусної гри не так просто, як здається. Навіть зусилля бурого товариша не щоразу рятують, а він не проти поласувати солодким медком не менше того, як гравці бажають зірвати великий куш. Як ключ для бонусної гри виступають три певні символи.

Коли три, чотири або п’ять бджолиних будиночків вишиковуються в одну комбінацію, учасники потрапляють на просторий лужок. На ній розташовані п’ять вуликів, наповнених верхом медом та грошима. Ось тільки містять мед лише чотири будиночки з п’яти, а в одному сидить зла бджола, турбувати яку небезпечно і небажано.

Наш цікавий волохатий друг самостійно навіть не вирішується на вибір і завжди чекає вказівок прозорливого гравця, який повинен один за одним вказати всі вулики, минаючи бджолиний. У разі вдалого проходження «медового» раунду гравці знову опиняються на галявині, але бачать уже не бджолині апартаменти, а дві пузаті бочки, але тільки в одній з них є такий бажаний супер-приз.

Серед багатьох інших демо-слотів безкоштовний ігровий автомат Ведмідь 2 виділяється нетривіальним сюжетом, унікальними фігурами та цінними призами. Насправді цей ігровий автомат Солодке життя 2 без вкладень не йде в жодне порівняння з іншими екземплярами цілком великого азартного світу, тому що більша його частина дуже оригінальна і неповторна.

Переваги слота

Перелічувати позитивні та приємні сторони гри Солодке життя 2 можна досить довго. Насамперед слід зазначити відмальовування інтерфейсу, оскільки він супроводжує учасників протягом усього ігрового шляху до перемоги. Сказати, що дизайн виконаний відмінно – фактично не сказати нічого, так як він дійсно унікальний.

Безхмарне синє небо, яскрава зелень літнього листя та милий Ведмідь створюють враження легкості, затишку та спокою. В очікуванні лінії вуликів хочеться вдихнути на повні груди, розслабитися, і, нарешті, відкласти всі обридлі справи в довгий ящик.

Окрім візуальної складової, ігровий автомат вигідно оснащений величезною кількістю призових символів. Ще високим відсотком виплат гравцям та захоплюючою дворівневою бонусною грою. Зверніть також увагу на ігровий автомат Ведмідь в який можна грати безкоштовно на нашому сайті.