Гральний автомат Sweet Life

Схожі ігрові автомати:
fruit-cocktail
keks
crazy-monkey 2
gnome
garage
Lucky Haunter
Ігровий Автомат Fruit Cocktail 2
Онлайн Демо Игра Остров 2 Без Регистрации

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Igrosoft
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/25

Опис

 Онлайн Демо гра Ведмідь без реєстраціїВедмідь, герой ігрового автомата, ну просто дуже хоче поласуватися медом, а злі бджоли не мають наміру його просто так віддавати. На пригоди бідолахи ведмедя, який не раз отримає бджолине жало, і заснований сюжет слота Sweet Life онлайн.

Як і у всіх ігрових автоматах від Ігрософт у гри цікава бонусна гра, трохи схожа на гру в іншому автоматі. Ігровий автомат Ведмідь користується завидною популярністю у гравців. Можливість безкоштовної гри на ньому, робить ігровий автомат Sweet Life не тільки популярним, але і доступним.

Огляд

Встановивши 1, 3, 5, 7,9 ліній і ставку, можна обертати барабани клавішею Старт. Комбінації, які випадуть після зупинки барабанів, приносять кредити. Символи в цих комбінаціях повинні розташуватися, або з першого, або з п’ятого барабана. Димар для усипляння бджіл, дикий знак, допоможе вам, доповнюючи або замінюючи інші символи в комбінаціях. Більш детально про вартість комбінацій, що має ігровий автомат Солодке Життя можна подивитися, натиснувши кнопку Інфо.

Бонусна гра

Символи з вуликами починають бонусну гру, в ній герой симулятора потрапляє на пасіку і починає громити там вулика. Якщо у вулику мед, то ви отримуєте кредити, а якщо бджола то гра закінчується.

У другий раунд бонусної гри ви можете потрапити, тільки вдало пограбувавши пасіку. Ведмідь має зробити вибір між двома діжками, в одному з них повинен виявитися все той же мед.

Кредити, крім тих, які отримали від бонусної гри, можна поставити на кін в незвичайній ризик грі. У ній ведмідь дереться на дерево, на якому висять по два вулика. Постукавши по одному з них, ведмідь або поїсть меду, що означає подвоєння вашої ставки, або впаде, вжалений бджолою, ставка відповідно згорить. На нашому сайті є ще цікавий ігровий автомат Lucky Haunter в нього можна грати безкоштовно.