Гральний автомат Острів

Схожі ігрові автомати:
Rock
garage
pirate
ігровий автомат Крейзі Манкі
keks
sweet-life-2
gnome
Lucky Haunter

➮ Волатильність: ➥ Висока
➮ Виробник: ➥ Igrosoft
➮ Кількість ліній: ➥ 9
➮ Кількість барабанів: ➥ 5
➮ Дикий символ: ➥ Є
➮ Максимальний множник: ➥ 9000
➮ Фриспіни: ➥ Є
➮ Скаттер символ: ➥ Є
➮ Ставка на лінію: ➥ 1/25

Опис

 онлайн Демо гра Острів без реєстрації Не упустіть можливість, безкоштовно покрутити барабани. За своєю барвистістю та динамічності ця гра не поступається іншим машинам цього рівня та тематики. Сам він зроблений за мотивами всім відомих історій про виживання на островах після аварії корабля, про які було написано чимало книг і знято кінофільмів.

Багато хто хотів би випробувати на собі весь тягар життя на безлюдних островах. На сьогоднішній день такої можливості немає. Всі острови вже давно відомі та досліджені. Граючи без вкладень в ігровий автомат Острів, ви маєте можливість випробувати свої шанси хоча б у віртуальному світі. Тобто пограти прямо зараз в ігровий автомат Айленд від компанії Igrosoft. На своїх п’яти барабанах та дев’яти лініях виплат, на учасників чекає величезна кількість захоплюючих та захоплюючих випробувань.

Тут немає нічого зайвого, тільки предмети, які викинуло на берег:

  • порожня пляшка, в якій зазвичай зберігає послання про допомогу,
  • величезний штурвал затонулого корабля
  • консервна банка, яку приніс прибій та інші дрібні речі, які допоможуть вижити та непогано заробити.

Слот Island помітно відрізняється від своїх аналогів, таких як Fairy Land. Не маючи свого головного героя, який уже не перший рік живе на самоті. Гра не була б такою захоплюючою і позбулася б своєї атмосфери.

Його речі та взуття стерті до дірок, голову вкриває довге волосся, а на обличчі густа борода. Як би не було важко, ця людина не здається. Вона сподівається, що гравцям відео-слоту Айленд під силу вирвати з лап дикої та неприборканої природи мимовільного бранця у цивілізований світ.

Ігровий автомат Island вміло поєднує в собі ризик, швидкість, удачу, наполегливість та непередбачуваність, чим суттєво відрізняється від інших ігор. Навіть якщо гра не увінчалася успіхом, гравці не відчувають придушення та розлади. Всі йдуть із слота задоволені і щасливі, а коли заповітні фігури складаються в заповітну комбінацію – задоволення і радості зовсім немає межі!

Бонусна та ризик гра

При подорожі безкрайніми океанами виникає чимало небезпек, одна з яких потрапити в пащу величезної акули. Саме це і є бонусною грою, яка дуже схожа на аналогічну гру в гральному апараті Island 2. А точніше цей спеціальний раунд створює вкрай небезпечні умови, виконати які вдається далеко не кожному гравцю.

Під час бонусної гри гравцеві доведеться пропливти повз величезну акулу. Розташування такого небезпечного хижака можна дізнатися за допомогою методу підбору. Оскільки плавець підступно сховався серед плавців доброзичливих дельфінів. Гравцям доведеться випробувати свій успіх вибирати потрібні плавці, намагаючись обминути смертельну загрозу.

І навіть проходження настільки складного та досить ризикованого раунду, бонусна гра продовжується. Після виходу на берег героїв чекає нова небезпека – учасник має вибрати правильний шматок свіжого м’яса, що висить на мотузці при цьому, не потрапивши у пастку. І за правильного вибору гравець отримує заповітний джек-пот і значно збільшує свій виграш.

Особливості

Сам слот сформований з унікальних елементів, якими не наділена більшість звичних ігрових автоматів, а конкретні відмінності досить важко знайти. Основним символом гри можна назвати дельфін, що періодично з’являється. Його можна зустріти у слоті Pirate, який своєю присутністю замінює невдалі фігури, доповнює виграшні комбінації.

У разі виграшу, навіть незначного, учаснику пропонується зіграти у гру орел-решка. Імовірність, виграти якої дорівнює 50%, а це означає, що раунд не відноситься до умов властивих казино і проходить з гравцями на рівних умовах ймовірності.